fbpx
Життя

Весілля Марії та Івана було в самому розпалі, коли друг Іван сказав, що наречена зникла. Всі сприйняли це за весільний звичай, але виявилося, інше. Аліна, подруга нареченої, теж вважала Машу невартою Івана

Коли любов перетворюється на ненависть, коли не розумієш, що відбувається, коли не маєш права на помилку, як не втратити надії?

Весілля Марії та Івана було в самому розпалі, коли друг Іван сказав, що наречена зникла. Всі сприйняли це за весільний звичай, але виявилося, що Марії справді ніде немає.

Батьки Івана майбутню невістку не любили, тому новина про її зникнення їх обурила.

Але Іван не вірив, що дівчина сама від нього втекла, хоча сумніви у її коханні потроху почали закрадатися. Аліна, подруга нареченої, теж вважала Машу невартою Івана.

Цієї ночі вона залишилася у квартирі Вані, щоб підтримати його у складну хвилину.

Подруга дівчини пішла разом з Іваном до квартири, І там вони намагалися знайти хоч щось, щоб допомогло їм зрозуміти куди ж поділася Маша.

І Аліна знайшла камеру, на якій було відео про те, як Іван розважався з іншою дівчиною. Вони з подругою подумали що відео показав нареченій, двоюрідний брат Івана, який знімав на камеру весілля і міг побачити відео з парубоцької вечірки, хлопця зняли з іншої дівчиною.

Та брат сказав, що ніякого відео і сам не бачив. І тут Аліна згадала за щоденник подруги, взяла і віддала Іванові щоб він почитав.

І те що він там прочитав, прояснило всю ситуацію. Як виявилось Марія до останнього сумнівалася виходити за нього заміж, адже кохала воно іншого.

І якщо втекла, то значить до того іншого, тільки ім’я його було відомо, звали його Олег.

А наступного дня хлопцеві підкинули записку, в якій йшлося про те що дівчина знаходиться в заручниках та вимагався викуп у певну суму грошей.

Аліна була переконана, що це Маша сама все організувала з її коханим Олегом, тим самим що про якого йшлося в щоденнику.

Вони просто хотіли грошей, для веселого та безбідного життя. Проте Іван не слухав Аліну, збирав гроші які їм подарували на весілля, щоб віддати за викуп дівчини.

Читайте також: Я звісно дуже люблю свою сестру, але скажу відверто ну в своїх 45, не дуже модельної зовнішності, а ще й з лишніми кілограмами

Він хотів прослідкувати, хто забере гроші з того місця куди він їх приніс, ніхто не прийшов і наречена його так і не появилася.

Та Іванові знову прийшла записка, де знову вимагалися гроші тільки вже в другому місці.

Хлопець це таки зібрав гроші, тільки цього разу він уже підготувався, покликавши двох своїх знайомих боксерів, для підстраховки.

І не даремно, зрадником виявився, його двоюрідний брат, якому хлопець довіряв та все розповідав.

Він хотів скористатися з цією ситуацією та виманити у Івана гроші.

Проте де дівчина І що з нею, йому нічого відомо не було.

Тож Іван зібрав свої речі де вони мали жити з Марією та хотів поїхати в інше місто.

Провести його прийшла подруга Аліна, яка вже була давно в хлопця закохана.

Вона не хотіла щоб він їхав, і вирішила признатися йому в своїх почуттях.

Проте тут, ні звідки появилася Марія та сказала, що вона втекла від того Олега, вона не хотіла з ним бути, він хитрістю її виманив, запросив до машини та повіз у невідомому напрямку.

Проте їй вдалося втекти і вона одразу побігла до Івана, адже тільки його любить і хоче з ним бути.

А Аліні на жаль, не лишалося нічого як розвернутися та піти додому.

Автор: Нінелія К.

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

You cannot copy content of this page