fbpx

Він намагався врятувати дівчину, яка втратила свідомість. А через тиждень до кафе під’їхало кілька машин, у них сиділи хлопці кавказької зовнішності, і попросили вийти його на вулицю

Ми з товаришем відпочивали того літа в Грузії. День був дуже спекотним. Під нашим готелем, де ми зупинилися був невеликий провулок. На цьому провулку було близько п’яти кафе. Біля нашого будинку стояла будка, де продавали морозиво. Черга там була нескінченна.

Ну, зрозуміло, літо, сезон такий. Та й в таку спеку хочеться одного — морозива. Ми з другом вирішили стати теж в чергу. Але тут помітили, що біля нас почали збиратися люди. Ми підбігли подивитися, що сталося. Джерело

І коли наблизились до натовпу, побачили, що на землі лежала дівчина, вона була без свiдoмості. А над нею сидів хлопець і робив їй штyчне диxaння. Біля них стояла жінка, яка закрила руками обличчя і голосно плакала. Мабуть, це була її мама.

Дівчина лежала нерухомо. З її рота текла кpoв. Ми не знали, з яких причин вона втратила свідомість. Можливо, в цей день було особливо спекотно і сеpце дівчини просто не витримало.

Через хвилин п’ять приїхала швидка і забрала дівчину. Хлопець поїхав з ними. Він, як ми зрозуміли, працював офіціантом в місцевому кафе.

Минув тиждень. Ми з другом сиділи в цьому самому кафе, де працював офіціант. Раптом чуємо, як під’їхало кілька машин. У них сиділи хлопці кавказької зовнішності.

Увійшовши в кафе, вони почали дізнаватися у відвідувачів про хлопця, який врятував їх сестру. Всі вказали на офіціанта. Вони попросили його вийти на вулицю.

Ми з другом відразу занервували. Але домовилися, якщо раптом його почнуть бити, ми заступимося за нього і пояснимо ситуацію.

Читайте також: Після 8 років шлюбу і нарешті виплаченої іпотеки дізналася, що чоловік мені зраджує. А він нічого не заперечував, ще й вaгітну коханку привів додому. Та поворот був неочікуваним

Ми чекали близько 20 хвилин. Але було видно, як хлопці потиснули офіціантові руку, обняли його і поклали щось у руку.

Після того як вони поїхали, офіціант, не повіривши всьому, присів біля нас. Ми з цікавістю дізналися у нього, як все пройшло.

Він відкрив долоню і ми побачили ключі від Мерседеса. Він сказав, що це були брати тієї самої дівчини, яку він врятував. Якби він вчасно не зробив штyчне диxaння, її вже неможливо було б врятувати. А за це вони подарували йому машину і обмінялися телефонами.

Ось така історія. Хлопець молодець. За свою відвагу він отримав гідну винагороду.

You cannot copy content of this page