Він вірив коханці, але помилився з вибором. Такого результату перевірки він не очікував

Один чоловік – назвемо його Ігор – став висувати претензії до своєї дружини.

Молода жінка виконувала всі обов’язки по дому, але вела себе відсторонено і холодно. Він не намагався розібратися в ситуації, а просто звинувачував у безхарактерності, байдужості і охололих почуттях.

Йому навіть в голову не приходило, що виною всьому є він сам. Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, Ігор завів коханку, з якою проводив весь вільний час.

Одного разу ввечері, чоловік побачив аваpію, в результаті якої потерпілий втратив ногу. Під враженням від побаченого, наш герой вирішив влаштувати своїм жінкам перевірку на міцність.

Він відправився в лікарню, де працював його друг і попросив подзвонити своїй коханій і розіграти не дуже красиву сцену.

Приятель повідомив дівчині про те, що Ігор став інвaлідом і йому потрібна допомога. Коханка сказала, що вона не може приїхати і порадила зателефонувати дружині.

Хлопці вирішили продовжити перевірку. Напевно, багатьом з вас не здасться дивним, що дружина Ігора примчала через кілька хвилин. Сидячи на ліжку чоловіка, жінка плакала і просила його тільки про одне – живи!

Не знаючи, що він чує її, вона прошепотіла, що їй зателефонувала коханка Ігора і розповіла про те, що давно зустрічається з її чоловіком.

Читайте також: “Дякую тобі Луїзо, що відкрила мені очі”: На Різдво від подруги-італійки такий подарунок отримала, що до кінця життя уроком буде

Саме цим і пояснювалася її поведінка і холодність у відносинах. Але це не вплинуло на ситуацію, в якій пріоритетом була любов і відданість.

Складно уявити, що відчув чоловік, який зробив неправильну ставку.

Любіть і цінуйте своїх улюблених дружин і чоловіків – вони найголовніше у вашому житті!