fbpx
Життя

Вона просто додала в друзі незнайомця на Фейсбук і втратила свою дочку назавжди

Багато з нас зараз користуються соціальними мережами. Вони дають величезну кількість можливостей для спілкування, обміну інформацією та фотографіями.

Найчастіше, деякі так захоплюються ними, що виставляють все своє життя напоказ – як і де вони проводять час, що їдять, що роблять їхні діти та інше. Але вони не замислюються про те, наскільки це може бути небезпечно для них і для їхніх близьких.

Ця історія з Фейсбуку облетіла весь інтернет, її розповів колишній поліцейський для того, щоб користувачі соціальних мереж задумалися про те, що вони викладають в інтернет. І ось чому.

Незнайомий чоловік відправляє дівчині запит в друзі. Вона не знає його, але з фотографії на неї дивиться симпатичний молодий чоловік, з добрими очима і чарівною посмішкою. І вона думає – а чому б ні? І, звичайно ж, приймає його запит.

Так співпало, що в цей день у її дочки перший день навчання в школі. Вона така гарна в своєму шкільному вбранні, що любляча мама просто не може відмовитися від задоволення сфотографувати її і викласти знімок в Фейсбук, щоб всі родичі і друзі змогли її побачити.

Мама так сильно зворушена цим моментом, що навіть ставить на знімку геолокацію школи і ставить підпис:

«Я не можу повірити, що вона вже виросла. Час так швидко летить. Одна горда мама прямо тут».

Тим часом, чоловік, запит в друзі від якого ця мама прийняла вранці, зберігає цю фотографію її дочки в новому вбранні і відправляє її іншим 60 дорослим чоловікам з різних куточків світу з підписом:

«Американська дівчинка. Вік – 5 років. Темне волосся, карі очі. $ 5000».

Мама і не знає, що не тільки власноруч надала торговцю дітьми фотографію своєї прекрасної донечки, а й піднесла йому її ім’я і точну адреса школи на блюдечку. О 15:00 вона приїде за донькою в школу, але її там не буде.

Шoкoвана мама поки не розуміє, що її дівчинка була продана 43-річному пeдoфілу, раніше, ніж жінка вийшла зі школи. І зараз її везуть в Південну Африку з мішком на голові. Бідна дівчинка плaче і кpичить від жaху, бо якийсь незнайомець викpав її зі школи, і вона не знає, куди і навіщо її везуть, і чи побачить вона коли-небудь своїх батьків.

Не додавайте в друзі незнайомців на Фейсбуці і не виставляйте своє життя на загальний огляд!

Ви навіть не уявляєте, скільки навколо людей, які можуть завдати шкоди вашій дитині. Кожен день у всьому світі викрадають тисячі дітей. Їх продають на чopному pинку або нелегально вивозять за кордон.

Читайте також: Приїхав до батьків у гості і на вулиці зустрів свого дорослого сина, про якого і не знав

Ми повинні зробити все, щоб убезпечити себе і своїх близьких. Розкажіть про цю статтю якомога більшій кількості людей, щоб всі батьки знали про можливу небезпеку.

Ось запобіжні заходи, яких необхідно дотримуватися:

  • Ніколи не приймайте від них запити в друзі від незнайомих людей.
  • Не додавайте на свою сторінку фотографії дітей.
  • Не ставте геолокацію в тих місцях, куди ходите з дітьми!
  • Обов’язково поділіться цією статтею зі своїми друзями!

Джерело.

You cannot copy content of this page