Вона важила 119 кг і чоловік назвав її жиpною коpoвою. А після зради сама круто змінила своє життя (фото)

Жінка на ім’я Бетсі Аяла думала, що у неї міцна щаслива сім’я, у якій все добре. Однак у неї була особливість: коли у Бетсі наpoдилася дочка, її вага була 119 кілограм. Вона розуміла, що це дуже багато, і почала працювати над собою. Їй вдалося скинути 27 кілограм, але її життя склалося не так, як вона очікувала. Жінка застала чоловіка з іншою. Бетсі не могла знайти собі місце, вона навіть думала про сaмогyбство.

Пара прожила разом 17 років. Любляча дружина присвячувала всю себе рідній сім’ї. Але в один день вона натрапила на неоднозначні повідомлення в телефоні чоловіка, які він писав своєму колезі. У листуванні Чоловік називав Бетсі «жиpною коpoвою». Після цього жінка вирішила повністю змінити своє життя, розлучитися і привести в порядок свій зовнішній вигляд. Вона регулярно відвідувала спортзал і перейшла на правильне харчування.

Читайте також: Чоловік сказав, що знайшов іншу, тому що вона товста слониха. Ну що ж, такого повороту він точно не очікував

Аяла зізналася, що іноді вона дуже нервує, і тоді їй сильно хочеться їсти. Але вона навчилася контролювати себе, інакше не досягла б таких приголомшливих результатів.

Бетсі допускає, що якби не зрада колишнього чоловіка, вона навряд чи стала б змінюватися. Зараз її вага становить 72 кілограми. Дівчина дуже пишається собою і, нарешті, задоволена своїм зовнішнім виглядом.

Тепер вона не злиться на колишнього чоловіка, хоча і залишився неприємний осад в дyші. Бетсі любить життя і впевнена, що обов’язково зустріне справжню любов.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram