Все життя мама виділяла Мілу. Вона з неї пилинки здувала, а до Аліни пред’являла явно завищені вимоги. А якось зізналася: молодшу дочку Мілу народила 30 років тому не від чоловіка, а від коханого

Як це не дивно, але сестри Аліна і Міла зовсім не схожі між собою. Аліна – маленька брюнетка з короткою стрижкою, Міла – висока фігуриста блондинка з косою до пояса. І за характером різні: Аліна – справжній трудоголік, вона обожнює свою роботу, а весь вільний час присвячує прилаштуванню бездомних цуценят і кошенят.

Міла ще в юності зрозуміла що головне – вдало вийти заміж, щоб потім взагалі не працювати. Так воно спочатку і було: в 19 років вона підчепила бізнесмена середньої ланки, народила йому двох дочок. Тільки шлюб протримався недовго. Джерело

Міла постійно переводила чоловіка докорами, а в підсумку виставила його за двері. Грошей колишній дає справно, будинок і машину залишив, і сім’я ні в чому не має потреби. Але Мілі все одно чогось та не вистачає. Вона примудрилася відсудити у сестри частину батьківської квартири.

Але це не найцікавіше в нашій історії. Все життя мати дівчат виділяла Мілу. Вона з неї пилинки здувала, а до Аліни пред’являла явно завищені вимоги. В останні свої дні мати зізналася: молодшу дочку Мілу народила 30 років тому не від законного чоловіка, а від коханої людини, з яким розлучилася перед самим своїм весіллям.

Вона, мовляв, випадково зустріла стару любов знову тільки через п’ять років і зрадила чоловікові. Мати повідомила коханому про те, що чекає від нього дитину, але той одружуватися не збирався. Ось і довелося їй чоловіка обдурити.

З місяць тому в двері квартири Міли постукав незнайомий чоловік. Європейський такий дядечко, пристойно одягнений, дуже симпатичний. Виявилося, це той самий передбачуваний батько Міли, колишній коханий її матері. Він, як етнічний німець, давним-давно переїхав на ПМЖ до Німеччини, сколотив там певний капітал, а сім’ї так і не мав. І ось повернувся в рідне місто познайомитися з дочкою.

Читайте також: На весілля мама не прийшла, вона все чекала, що я заміж піду за олігарха. Сину 3 рочки вже, а бабуся його жодного разу не бачила навіть

Міла дуже зраділа і тут же зателефонувала сестрі похвалитися. Втім, виявилося, що раділа вона рано: «татусь» зажадав спочатку зробити експертизу ДНК. Виявилося, Міла не його дочка. Знайшла багатого батька, як не дивно… Аліна, наша працьовита Попелюшка. Виходить, мама все життя помилялася!

Тепер Аліна часто їздить до батька в гості. Він купив їй квартиру і пожертвував кругленьку суму на притулок для бездомних тварин, де його дочка працює волотнером.

Міла з сестрою більше не спілкується і щиро вважає, що доля обійшлася з нею дуже несправедливо.

фото ілюстративне, з вільних джерел