Всі зустрічі з забезпеченими чоловіками організовувала мама: “За час проведений зі мною, багатий «гаманець» платив гроші матусі”

Дружина мені розповіла історію, яка сталася з однією з її однокурсниць, з якою вони товаришували в інституті.

З моєю дружиною вчилася Ангеліна. Дівчина була просто красунею. Багато хлопців життя б віддали, уявно, за її посмішку. З молодими людьми Ангеліна ніяких проблем не мала, але відрізнялася вибірковістю.

З кожним в ліжко не лягала, вибирала того, з ким їй було б цікаво. При цьому, як людина, Ангеліна була вельми довірлива і відкрита.

Так ось, якось Ангеліна поділилася своїми думками з моєю дружиною. Каже, мовляв останнім часом хлопці з нею стали зустрічатися дуже недовго. Такого ніколи не було, раніше молоді люди навпаки хотіли бути з нею якомога довше.

А тут знайомиться хлопець, до того ж дуже багатий, обдаровує подарунками, розмовляє так, як ніби знає, що дівчині подобається, залицяється кілька місяців. Потім раптово зникає і на зв’язок не виходить. Так вже повторилося 3 рази за останній рік, це насправді насторожує.

Моя дружина їй тоді нічого не порадила, лише сказала, що слід наступного разу придивитися до хлопця, може навіть простежити за ним.

І ось наступний раз настав. Знову чоловік – власник приватної компанії просто підійшов до Ангеліні, коли та прогулювалася по вулиці. Чоловік був дуже ввічливий, галантний. Знову фрази, які він говорив, просто зводили з розуму молоду красуню.

Відразу після знайомства Ангеліна зателефонувала моїй дружині і розповіла, що з нею відбувається. У цей момент моя дружина вирішила допомогти дівчині. Вона вирішила простежити за чоловіком. В обличчя він її не знав, тому стеження могло проводитися без будь-яких проблем.

І ось, що моя дружина помітила. Чоловік вів себе зазвичай, він вирішував свої питання по роботі, вів характерний спосіб життя бізнесмена.

Але був один підозрілий момент – чоловік часто заходив в інтернет-кафе. Тоді не було безкоштовного вай-фаю. І найцікавіше тут – це те, що адміністратором інтернет-кафе була мати Ангеліни. Цю новину донесла моя дружина Ангеліні.

Через кілька днів, дівчина зустрілася з моєю дружиною вся бліда. Вона розповіла про те, що всі зустрічі з забезпеченими чоловіками організовувала її мати. Вона за великі гроші просто продавала свою дочку.

Є категорія багатих чоловіків, які хотіли б пограти в захоплюючу гру. Вона полягала в тому, що вони ненароком зустрічали Ангеліну, доглядали за дівчиною, обдаровували її подарунками і можливо отримували iнтuм (як зацікавлять).

Читайте також: “Надя повними очима сліз дивилася услід Василеві і його дружині. Це ж на місці цієї жінки вона могла би бути, а не торби з базару тягати”

За час, проведений з дівчиною, багатий «гаманець» платив гроші матусі. При цьому мати розповідала чоловікові про вподобання своєї дочки, що вона любить.

З цієї причини ключ до серця Ангеліни завжди був у клієнта. Коли чоловік отримував від зустрічей з дівчиною все, що хотів, він зникав.

В результаті цього всього дівчина з’їхала з дому від матері і стала жити в комуналці. Матір вона так і не пробачила, адже негативний відбиток в її житті залишився назавжди.

Ось так.

Джерело.