fbpx

Вся дорога родина думає, що Ользі та Руслану все впало з неба, і гроші, і машина. Спочатку вони прохали невеликі суми, але з часом їхні забаганки, потребували все більших і більших грошей. Вони Руслану та Ользі буквально так і сказали:” Якщо у вас є гроші, то ви просто зобов’язані допомагати своїм рідним”

Ольга та Руслан постійно чують від своїх батьків як же їм пощастило. Їхні родичі думають, що їм все прямо з неба впало: і квартира і машини і навіть зарплата. А вони самі палець об палець не вдарили. У Ольги та Руслана одна проблема на двох, вони обоє у своїх сім’ях є старшими дітьми, яких із появою молодших мало помічали та балували чимось.

А почали помічати Ольгу та Руслана їхні рідні, тільки після того, як вони самі стали на ноги та почали заробляти непогані гроші.

Коли Ольга поступила до інституту, то батьки одразу заявили її, що не зможуть оплачувати її навчання.
З першого разу дівчина звісно не поступила на бюджет, то змушена була цілий рік працювати, щоб наступного року знову спробувати поступити.

Так і залишилося жити в місті, винаймила собі маленьку кімнату, та повністю вже себе сама забезпечувала.
Батьки Ольги дзвонили до неї раз на місяць, розповідали про свої справи, успіхи молодшого брата, а справами самої дівчини не цікавились.

Ольга познайомилась на тій же роботі з Русланом, який і став її чоловіком. Вони розуміли одне одного чудово, адже їх об’єднувала схожа ситуація в сім’ї. Батьки їм навіть на весілля грошей не подарували. Руслана батьки подарували їм постільну білизну, а от батьки Олі тільки прислали листівку з привітанням.

То ж молоді люди зрозуміли, що їм ніхто в житті не допоможе як не вони самі і стали багато працювати.
І через декілька років, Руслан та Оля заробили і на квартиру і на машини кожному і на відпочинок.

Дізнавшись про успіхи своїх дітей, їхні батьки почали часто приїзджати до них у гості. Їхні батьки зрозуміли що вони забезпечені, то тож можна з них тягнути гроші.

Спочатку вони прохали невеликі суми, але з часом їхні забаганки, потребували все більших і більших грошей. Вони Руслану та Ользі буквально так і сказали:” Якщо у вас є гроші, то ви просто зобов’язані допомагати своїм рідним”.

Але ж коли їм самим була потрібна допомога, то де в той час були їхні батьки? Руслана та Ользі ніхто не допоміг, вони самі з чоловіком трудилися.

І те що вони зараз мають, то не просто везіння чи “манна з неба”, а результат довгої та кропіткої праці.
Руслан та Ольга більше 10 років працювали, без вихідних, мало спали, погано їли але добилися того що зараз мають.

Тож чому ж тепер вони зобов’язані комусь допомагати? Чоловік та жінка одноголосно вирішили, що не будуть допомагати нікому. А батькам нехай допомагають їхні молодші діти, яких вони більше помічали та бавили у юнацьких роках. Дорогі читачі а ваша яка думка з цього приводу? Пишіть нам, будемо раді вашим коментарям [email protected]

Ваша, Віра Лісова.

You cannot copy content of this page