fbpx

Втрата. Поговори зі мною, Мамо. Я дуже мало Тобі цього говорила, але я дуже вдячна Тобі

Після його прочитання задумуєшся, чому ж ми так рідко говоримо слова любові і подяки нашим близьким, адже це так важливо. Давайте обов’язково сьогодні, можливо прямо зараз скажемо нашим матерям, як ми їх любимо і цінуємо. Джерело.

“Дорога Мамо!

Я дуже мало Тобі цього говорила, але я дуже вдячна Тобі. Ти подарувала мені життя, і кожну хвилину дбала про мене, і віддавала всю свою любов і ніжність.

Ти завжди була для мене прикладом для наслідування, про який тільки може мріяти дівчина. Що б я не накоїла, ти завжди вміла знайти слова, які змушували мене задуматися над своїми вчинками. Я знаю, що ти хочеш тільки кращого для мене. І хоча я цього не показувала, але я завжди відчувала почуття безмежної вдячності і любові до Тебе. Без Тебе я б просто загубилася в цьому величезному світі.

Ти багато чому навчила мене, і до сих пір, коли у мене виникають труднощі, за допомогою я хочу звернутися до Тебе. Ти навчила мене відрізняти погане від доброго. І неважливо, чи був це просто жaхливий одяг, який я носила в 16 років, або щось більш серйозне. Ти навчила мене слухати, розуміти і любити. Твої слова завжди допомагали мені прийняти правильне рішення. Спасибі тобі за те, що була поруч і оберігала мене.

Твоя любов надихає мене. Ти вміла розвеселити мене, коли мені сумно. З тобою мені було приємно розмовляти про що завгодно. Коли у мене поганий день, одна хвилина, проведена поруч з тобою, змушувала мене забувати всі негаразди.

Я знаю, ти завжди говорила мені правду. І неважливо, хочу я її почути чи ні. Адже ти завжди знала, як краще вчинити, і хотіла переконатися, що я теж це знаю. Я повністю довіряла твоїм порадам, адже тільки ти відчувала мене краще за інших. І це те, що я люблю в Тобі. І якщо бути чесною, то це найкраще почуття на світі.

Читайте також: 12 Страв на Святий Вечір (рецепти)

Ти завжди поруч і щиро ділиш зі мною всі радощі і невдачі.

Ти найрозумніша. Яке б питання у мене не виникло, Ти завжди знала на нього відповідь. Кажуть, що мами знають все, і це дійсно так. Я не знаю, як ти це робила, але твій розум вражав мене.

І наостанок я хочу сказати тобі спасибі за те, що Ти була моїм найкращим другом. Я найщасливіша дівчина в світі, тому що у мене є така мама. І навіть якщо ми іноді сперечалися, ми все одно залишаємося найдорожчими людьми один для одного.

Я просто хочу, щоб Ти знала, що Ти найкраща мама на світі, і я сподіваюся, що коли-небудь я зможу стати хоча б наполовину такою, як Ти.

“Люблю Тебе!”

You cannot copy content of this page