fbpx

“Ви – моя мама?” Жінка розридалася. Знайшла сина через 30 років

Катя в дитинстві була тихою дівчинкою, часом навіть дуже тихою. Сором’язлива, повільна, та ще й в окулярах.  І виросла вона аж ніяк не білим лебедем. Сіра миша та й годі. Ну, не всім зірки з неба діставати.

Навчалася, росла, працювала. Правда заміж не вийшла. Мало хто увагу звертав. А ті, хто звертав, були або покuдьками, або Катя при них так тушувалася, що далі одного вечора в кафе справа не заходила.

Одного разу на одному з таких побачень в кафе дівчину обпoїли і повели. Крізь каламутну пелену Катя швидше бачила, ніж відчувала, як її роздягaють і кидають на ліжко. Прокинулась вона вже на вулиці на лавці. Була глибока ніч. Все всередині нило і її трясло так, немов по ній пустили електричний струм.

Катя виявилася вaгітною. Матері, з якої жила, дівчина нічого не сказала – побоялася. Та й взагалі, весь цей час вона перебувала в якійсь відчуженій прострації. А потім все стало зрозумілим, але абoрт було робити пізно. На сімейній раді вирішили нарoджувати, але дитину залишити в полoговому будинку.

Читайте також: Він вив, верещав і благав матір взяти провину на себе. На побачення жодного разу так і не прийшов

У призначену годину нарoдився великий хлопчина, якого тут же забрали у матері. Більше Катя його не бачила. І без того сіре життя потекла по старому. Минуло тридцять років.

Катерина Іванівна працювала головним бухгалтером в поліклініці. В силу своєї професії знала весь персонал від і до. Одного разу їй сказали, що до них терапевтом влаштувався молодий чоловік, чомусь дуже схожий на неї. Катя під діловим приводом заглянула до нього. І обімліла – вона немов у дзеркало дивилася.

Материнські почуття змусило серце мало не з грудей вистрибнути. Жінка навела довідки про нового лікаря. Одружений, має двох дітей, ріс в дитячому будинку. Катя відчувала – це її син. Але як перевірити це, як натякнути йому. Натякати не довелося. Едуард сам підійшов до Катерини, відвів убік і запитав у лоб: “Ви – моя мама?” Жінка розридалася.

Вони зробили тест ДНК. Поки робилися результати, в яких обидва не сумнівалися, Едик познайомив “мати” з дружиною і дітьми. І настільки радо її там прийняли, що Катя від розлитого по ній душевного тепла аж сяяла. Тест був позитивним. Мати і син через тридцять років знайшли один одного. І, що ставить йому величезний жирний плюс, Едик жодного разу ні в чому не дорікнув матір. А та захлинаючись насолоджувалася запізнілим материнством і новим для неї статусом “мами” і “бабусі”.

Джерело

You cannot copy content of this page