fbpx

«Ви з мене порошинки повинні здувати, за те що я на Олега з двома дітьми зазіхнула»: нова дружина сина встановила свої правила, гроші тільки давай їй

Виходить, що я повинна відкрити гаманець і закрити рот, – зітхає Людмила Валеріївна. – Сім років онукам подарунки дарувала, одяг вибирала. А тепер все – тільки гроші з мене. Якщо з іграшками прийду – відразу скандал.

Півроку тому вдiвець Олег, син Людмили Валеріївни, одружився і переїхав жити до своєї дружини. Онуки Людмили Валеріївни вирушили з батьком в квартиру до мачухи.

– Вони рік приблизно зустрічалися. Але Олег нас не знайомив, тягнув до останнього. У квітні прийшов додому і сказав: «Мама, я одружуся.» Думала, Діма з Ксюшею зі мною залишаться, але помилилася. Перед переїздом, наполягла на знайомстві. Діти повинні знати жінку, в квартирі якої вони жити будуть.

Знайомство було провальним. Анна відразу не сподобалася Людмили Валеріївни. 26-річна дівчина по-секрету шепнула майбутній свекрухі: «Ви з мене порошинки повинні здувати, за те що я на Олега з двома дітьми зазіхнула.» Людмила Валеріївна обурено відповіла: «Та будь у Олега 10 дітей, за нього будь-яка з радістю пішла б!». «Щось я не спостерігаю черги з бажаючих!» – сикнула Анна і почала різати торт.

Цей обмін люб’язностями вислизнув з уваги Олега. Він не міг натішитися на красиву, розумну дівчину, яка із задоволенням розписувала його дітям кімнату, яка їх чекала в Аниній квартирі.

Переїзд відбувся майже одночасно з подачею заяви в. (Весілля перенесли – в день реєстрації Ані стало погано. Тому одружилися Олег і його обраниця тільки в кінці серпня.)

– Будинок відразу спорожнів. Олег першу дружину до нас привів, тут внуки наpoдилися. Я вже й забула, що таке самотність. Прибирала, машинку Дімкину знайшла, аж розплакалася. Коли Олег з Анею в гості приїхали – зраділа, побігла на стіл збирати. «Мама, не треба. Ми тільки карту забрати. У Ані квартира в іпотеці, і ми вирішили частину погасити, там же на карту набігло за 5 років, ми ж не витрачали. Знімемо і заплатимо»- приголомшив мене Олег.

На карту приходить пенсія по втраті годувальника. Людмила Валеріївна відразу порадила сину не чіпати ці гроші, з прицілом онукам на квартиру. До повноліття онуків мала набігти достатня сума, плюс відсотки по пенсійній картці. А ще Олег був володарем сімейного капіталу. При належному везіння, можна буде придбати не одну квартиру на двох, а кожному по невеликій.

– Ось тільки від капіталу Аня відмовилася, не захотіла ділити своє житло з чужими дітьми. Зате забрати у цих чужих дітей їхні гроші і заплатити частину своєї іпотеки – це вона розумно придумала. Вони з Олегом ще навіть одружені не були. Гаразд син – у нього любов, голова не міркує. А я відмовилася гроші онуків Ані віддавати. Ну і що, що вони там жити будуть? Вона сама їх до себе жити запросила, її ніхто не змушував – міркує Людмила Валеріївна.

Карту з грошима онуків Людмила Валеріївна відвоювала. І на слова і прохання сина не реагувала. На погрозу сина перевипустити карту і все одно зняти всі кошти, Людмила Валеріївна пригрозила позбавленням спадщини.

– Образились на відріз. Сказали, до них в сім’ю не лізти, раз я така. Але внуки – моя сім’я, не Аніна! Заборонили мені купувати дітям одяг та іграшки, сказали – самі все купувати будуть. На день народження – гроші їм нести, а вже вони самі подарунок куплять. У парк хотіла з онуками сходити – гроші їм дай, вони самі сходять. З іграшкою в гості прийшла – істерика. Аня верещить відразу, що я не поважаю правила їх сім’ї. Ну скажіть мені, де в якому законі написано, що бабуся не має права онукам іграшку купити?

Питаю – що купити, скажіть, раз самі вирішувати, чи хочете! “Не ваша справа! Ми все самі купимо, гроші несіть!» – відповідають. Гроші даю на черевики Ксюші, а вона так і ходить в старих. Де гроші? Не моя справа, я взагалі не маю права такі питання задавати. Виходить, я рот повинна закрити, а гаманець відкрити.

Читайте також: Вирішила подругу пiдклaсти під друга, щоб довести, що всі бaби – гiвнo і просто чесні “дaвaлки”. Але план провалився

Але ж вона Дімкі і Ксюші навіть не мати! Олега розговорила – чому так? «Мамо, ми економимо. Хочемо швидше іпотеку закрити. От якби ти віддала карту» – завів шарманку син. Більше на шантаж схоже, ніж на економію. І як Аня іпотеку платила, коли сама жила? Чому вона хоче вирішити свої проблеми за рахунок моїх онуків? Не розумію.

На карті, що ретельно охороняється Людмилою Валеріївною, близько 80 тисяч. Для завзятого іпотечникам – царський подарунок. Так що немає нічого дивного, що Анна розкотила губу на ці гроші і ображається, не отримавши бажаного. А Ви б віддали гроші в такій ситуації?

Джерело.

You cannot copy content of this page