fbpx

Виходила заміж за котика, а розлучатися хоче з кoзлoм

Історія ще однієї нещасної жінки, яка в шлюбі тільки купу проблем собі огреблі.

Коли сама розлучалася, теж думала, що заміж виходила для того, щоб життя стало простіше і приємніше, а не додати собі стpeсових ситуацій. Зважитися на розлучення часом просто, а іноді дуже складно, багатьом жінкам постійно щось заважає – то діти, то фінансові проблеми, то просто боязнь залишитися одній в майбутньому. І я дуже хочу побажати: перестаньте боятися! Ось якщо зовсім не під силу – йдіть, паліть мости, намагайтеся розраховувати на себе. Нерви будуть целіші.

Звичайно, історія Юлі непроста. У них з чоловіком в шлюбі наpoдилося троє дітей, і це, звичайно, пов’язує жінку. Але, знову ж таки, до одного мого знайомого заселялася швачка з трьома дочками від різних шлюбів – вона хоч і тягнула їх по життю одна, але була весела і задоволена. Ніхто не додавав їй проблем, не принижував і не засмучував (з чоловіків, маю на увазі).

цитую:

“Все частіше, рік за роком в голові у мене зріє думка про розлучення. Разом з чоловіком ми 11 років. Одружені 9 років. Троє діток: 6, 4, 2 роки. Молодша донька зовсім ще маленька. Квартирка спільна, ще віддаємо борги за неї, не іпотека – маленька двушка в селищі.

Дуже турбує, що чоловік не працює нормально. Так, підробітки, та ще й кричить на мене, якщо я змушую влаштуватися кудись. Я втомилась від усього. Він працює, коли є замовлення. Якщо немає замовлень – сиди і мовчи, дорога.

Читайте також: “Вибачте мене, але я – не вбuвця, це просто професія”: Дочка знайшла трудову і не хоче спілкуватись тепер

У мене елементарно грошей немає на себе, він мене в прірву якусь тягне. Але ось що зупиняє від розлучення:

-діти шалено люблять тата

-платити скажені аліменти він не буде

-ділити спільно нажите (вбuту двушку і стару ржаву Волгу) – це означає залишитися мені з дітьми на вулиці

-кому потрібна далеко не Анджеліна Джолі з трьома дітьми ”

Ось і що в такій ситуації зробити Юлі?

Джерело.

You cannot copy content of this page