fbpx
Життя

Виховував онуків дідусь Петро, який дочекався все ж до весілля Павла. Після весілля, повернувшись з роботи Павло не застав дружину вдома. Потім неочікувано виявили неабиякі вчинки від сестри

Павло спішив додому, щоб потішити своїх дівчат, купив їхній улюблений тортик.

Галя вийшла, щоб зустріти чоловіка, а Настя швиденько вихопила тортик та понесла на кухню.

Дружина запитала у Павла, що трапилось, чоловік заспокоїв що все нормально просто отримав велике замовлення та отримати великі кошти.

Жінка зраділа та сказала: ” Це дуже добре, Отже почнемо відкладати гроші на квартиру”

Та Павло відповів: ” Ти знову за своє, хіба нам і так погано живеться?”

Галя на це відповіла: ” Ну це поки твоя Настя не вийшла заміж, та невдовзі це станеться, в неї ж має бути своє особисте життя. Не забувай про це”.

Павло дуже любив свою молодшу сестру.

Адже їх із сестрою мати ще в дитинстві покинула, яка вдало вийшла заміж за заможного чоловіка, який не хотів виховувати чужих дітей.

Батька вони ніколи й не бачили. Виховував їх їхній дідусь Петро, який дочекав все ж до весілля Павла, проте його невдовзі не стало.

I відповідальність за молодшу сестру Настю лягла на плечі молодого хлопця. На кухні вже був накритий стіл. Галя знову наготувала смачного. Павло завжди дивувався, як у неї виходило з простих продуктів робити кулінарні шедеври.

Він почав нахвалювати знов жінку, але Галя знову почала за своє: ” Ти мені зуби не заговорюй, я цілком серйозно пропоную подумати про окреме житло для нас”

” Ой Галечко, обірвав розмову” – втрутилась вже Настя. ” Ти хочеш щоб я одна в цій квартирі жила?”

І тут Павло не витримав і сказав: ” Все, тема закрита і більше ніхто з нас про це не говоритиме”

Галя образившись, пішла з кухні не дочекавшись тортика.

А наступного дня, повернувшись з роботи Павло не застав дружину вдома. Настя розповіла братові, чого я просто мовчки зібрала речі та пішла.

Та чоловік не вірив, та почав сам шукати дружину. Він і на роботу ходив, і до родичів жінки І подругу питав, та ніхто йому нічого не розповів.

Після цього Павла, наче як підмінили, він перестав на роботу ходити, майже нічого не їв та почав пити оковиту.

Сестра налякавшись за брата, почала йому говорити: ” Галя казала що ти невдаха, тай буде права. А ти доведи що це не так”.

І після цих слів Насті, Павло почав багато працювати, та заробляти ще більше грошей.

Проте вони його не радували, він все не міг не думати про дружину. Через три місяці Галя сама зателефонувала до чоловіка та запропонувала зустрітися.

Та Настя яка почула розмову брата, сказала що його нікуди не відпустить, то й чоловік і не пішов.

Минув час, і Павло одного дня зустрівся з подругою Галі, яка йому і розповіла, що у них є донечка, і спитала чому він покинув їх.

Павло одразу спитав адрес у подруги де Галя живе і пішов до неї. Жінка відкрила двері, пустила чоловіка і вони поговорили.

Як виявилось, того дня Галя поспішала додому, вона хотіла швидко повідомити чоловікові радісну новину, про те що знаходиться при надії. Павла ще не було вдома, і вона розповіла все Насті.

Та Настя відповіла їй: “Невісточко, я не хотіла тобі говорити, але Павло має іншу жінку і вона теж знаходиться при надії. Він хоче з тобою розлучитися, але не знає як про це тобі повідомити”.

То ж жінка швидко зібрала речі та пішла геть.

Настя насправді боялася втратити прихильність брата, що коли появиться дитина, він всю увагу переключить на неї, тож видумала таку брехню сказати.

Читайте також: Дарина розповіла, як півроку тому вона познайомилася з Денисом, дуже дізналася що знаходиться при надії, а хлопець через місяць пропав

Вони сиділи обнявшись, а маленька світленька дівчинка бігала біля них.

“Я тепер вас нікуди не відпущу. Як Настя могла так підступно вчинити?”.

Та Галя благала чоловіка, не сваритися з сестрою він не послухав. Тільки відтоді вони стали жити окремо, купили будиночок за містом.

І хоча він ще допомагав Насті матеріально, іноді, але  такого як раніше вже не було.

Автор: Нінелія

Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

You cannot copy content of this page