Вирішила наpoджyвати для себе, а потім віддала двійну до дитбудинку заради колишнього кохання

Оля доросла жінка, 35 років, незаміжня, займає високу посаду на фірмі, яка спеціалізується на будівельних матеріалах.

Оля закрутила роман з одним з підлеглих, він на 7 років молодший за Ольгу, але любов у них велика і міцна, так здавалося всім. Через рік стосунків, Оля зрозуміла, що вaгiтна, молодий чоловік був не готовий стати батьком і відразу про це повідомив, але Оля вирішила наpoдити для себе, кар’єра побудована, гроші є, та й вік уже.

Вaгiтнiсть проходила на подив легко, на першому УЗД повідомили, що все чудово, Оля продовжувала працювати, але підлеглі помітили, що стрімко округляється животик і все зрозуміли. На другому УЗД Олі повідомили, що у неї двійня, вона розгубилася, на двох дітей вона не розраховувала, але робити вже нема чого. Оля вже з чотирьох місяців вaгiтності чекала пoлoгів, животик був дуже, великий і їй було важко, спина болить, ноги набрякають, все-таки не дівчинка вже.

Вaгiтнiсть підійшла до кінця і на терміні 39 тижнів, Олi зробили Кесapів poзтин, на світ з’явилися абсолютно здорові малюки, хлопчик і дівчинка з вагою 3800 грамів і 3900 грамів, лікарі сильно були здивовані, зазвичай двійні не бувають такими великими. Олю з дітьми виписали через тиждень, почалося нове життя, безсонні ночі, гори підгузників і сотні пляшок, але кожен день в один і той же час Оля виходила з малюками на прогулянку.

У парку вона одного разу зустріла чоловіка, якого колись дуже сильно любила, а потім проміняла його на кар’єру. Почуття знову спалахнули, вони швидко почали зустрічатися.

Через кілька місяців чоловік заявив:

– Олю пробач, я тебе дійсно кохаю! Але я так сильно стомився від твоїх дітей, тому пробач, я йду!

Оля побігла за коханим і сказала:

– Почекай, не йди, я все вирішу!

Читайте також: “Уявляєш, моя восьмикласниця то вaгiтна! Піду ось завтра розмовляти з батьком. Спершу запитаю, чому обepiгатися не навчив синочка”

На наступний день, Оля привезла діток до будинку маляти і відмовилася від них.

Минуло три роки, Оля так і живе з тим чоловіком, малюків усиновили батьки молодого батька, він їм все розповів, і вони не змогли залишити онуків. Молодий батько, буквально через кілька місяців сильно прив’язався до діток і зараз не може зрозуміти, як він міг відмовитися від такого щастя!