fbpx
Життя

Виявилось що Тетяна закохалася в Олега. Про це Ользі сказала її сестра. Докази сипались один за одним, то русява волосина на подушці чоловіка, а Оля блондинка, то Тетяна вічно затримувалася у них дома, коли чоловік був вдома, а Оля на роботі

Моя знайома Оля Фесенко у шлюбі жила щасливо. Коли закохав чоловіка своєю подруги, вона зробила все, щоб Олег розлучився з дружиною і одружився з нею.

Тепер вони разом виховували чотирирічного сина Петра.

Півроку тому жінка вийшла на роботу і вирішила скористатися послугами няні.

Довгий час Ольга була задоволена Тетяною, яка отримувала невеликі гроші проте працювала добре і швидко знайшла спільну мову з дитиною.

Проте одного разу наступив момент, коли Оля пожалкувала про своє рішення.

Виявилось що Тетяна закохалася в Олега. Про це Ользі сказала її сестра.

Проте докази сипались один за одним, то русява волосина на подушці чоловіка, а Оля блондинка, то  Тетяна вічно затримувалася у них дома, коли чоловік був вдома, а Оля на роботі.

От і цього разу жінка прийшла додому, А Олег і Тетяна були там. Вона не витримавши вирішила все вияснити з чоловіком, то він якимось чином зумів її переконати та заспокоїти.

Проте сусідка, зустріла Олю та розповіла їй багато чого цікавого що вона замітила поки жінки немає вдома.

Прийшовши додому жінка якраз і стикнулася суперницею, та випровадила її геть із квартири.

А також зібрала речі чоловіка та його теж вигнала з дому. А сусідки у дворі шушукались, що так їй треба, адже вона сама Олега забрала сім’ї.

Читайте також: Доброго часу доби, сьогодні хочу поділитись історією. Можливо вона комусь допоможе, а може врятує життя. Ми жили все дитинство в селі, і дуже цьому раділи. Дійшло до того, що вона не могла залишатися вдома сама з дітьми, бо в будь-який момент їй могло стати зле

Після цього всього Оля вирішила сином поїхати на відпочинок за кордон, але треба було дозвіл Олега.

І вона пішла по адресі де жила Тетяна, там її зустріла мешканка дівчини, яка розповіла, що Тані яка жінка заплатила гроші щоб вона звабила Олі чоловіка.

Жінка не могла повірити в почуте, та швидко поїхала до сестри, щоб все їй розповісти.

І сестра їй підказала що це може бути колишня жінка її Олега, яка все це підстроїла щоб помститись Олі, яка забрала у неї чоловіка.

Цей виявилось правдою. Оля не знаходила собі місця вона хотіла зустрітись з Олегом та поговорити, але ніде не могла його знайти.

Наступного дня вона були віднести путівки назад в агентство, адже поїхати вона з сином не могла.

Та на велике щастя жінки там вона зустріла Олега. Розповіла все чоловікові і вони вже вдвох повернулися додому.

Автор: Нінелі

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

You cannot copy content of this page