fbpx
Життя

«Я, до речі, одружений, але це не має значення, у мене з дружиною вже нічого немає. Просто живемо разом, та й двоє дітей маленьких»

Каже мені тут один такий днями: «Я, до речі, одружений, але це не має значення, але у мене з дружиною вже нічого немає. Просто живемо разом, та й двоє дітей маленьких».

І я така відповідаю: «Ну, ось розведешся, будеш жити сам, тоді і подзвони мені. А раніше не варто ».

А він мені такий: «Знаєш, дівчина повинна спочатку довести мені, що я повинен кинути все і заради неї виїхати». Я так поперхнулася повітрям, що аж розреготалася.

А він такий додає: «Ось такі незговірливі і категоричні жінки, як ти, в результаті залишаються одні».

Або ось це ось (люблять деякі чоловіки говорити): «Сподіваюся, у тебе не дуже завищені запити до чоловіка?», – і дивиться супер-лукаво на замовлену пляшку вина і салат з морепродуктами.

Не занадто завищені запити – це як? Якщо не хропеш вночі і не ходиш під себе – можна брати? Головне мужик в будинку? Ой-вей, я працюю з 13 років, мене тато-грузин виховав, які у мене можуть бути запити? «Завищені», – відповідаю і прошу офіціанта розрахувати нас. А він такий надуває губки, ображається, починає ображати мене.

Де ви беретеся взагалі, принци на горошині? Всі такі paнимі, всi такі впевнені, що якщо жінка хоче створити сім’ю, то неодмінно погодиться на першого-ліпшого. Пройшли вже ці часи, хлопці. Сьогодні жінці (дорослiй, здоровій жінці) вже не цікаво виходити заміж за кого попало. Уже можна жити цікавим життям, не маючи штампа в паспорті будь-яку ціну.

Звичайно, будь-яка доросла, здорова жінка все-таки хоче сім’ю (чоловіка, дітей, будинок), але вже давно зрозуміло (і всі ми знаємо мільйон таких історій), коли шлюб заради шлюбу, заради самозадоволення і галочки в громадських очах перетворював життя жінки в ще більший пeкло, ніж відсутність постійного партнера поруч. Будь-яка доросла, здорова жінка хоче вийти заміж і наpoдити дітей від такого ж дорослого, здорового чоловіка.

Вона не планує вас затягувати в свої мережі, гвaлтyвати і обдирати до нитки (так, такі жінки існують, але я веду мову про дорослихе здорових жінок). Не про тих, що томно закидали очі і використовують жіночі хитрощі-маніпуляції, щоб таки да, затягнути мужичка в павутинку. Ми ж усім розуміємо, що спокусити не складно (і жінку, і чоловіка). Але весь цей маніпулятивний флiрт, який так широко використовується на перших побаченнях, – це ж обман, який розcмoктyється з початком побутових проблем спільного проживання.

Ви готові на це? який так широко використовується на перших побаченнях, – це ж обман, який розсмоктується з початком побутових проблем спільного проживання. Ви готові на це? який так широко використовується на перших побаченнях, – це ж обман, який розсмоктується з початком побутових проблем спільного проживання. Ви готові на це?

Я нескінченно часто чую подібні варіації «так ти просто ще не зустріла свого чоловіка, ось зустрінеш, все відразу піде, як по маслу». Можливо, ось тільки я не вірю в теорію про свою людину або другу половинку, про те, що взагалі буває просте і легке життя «як по маслу». Я вірю у дорослих здорових людей. А чого хочуть дорослі здорові люди?

Все своє життя я намагалася зрозуміти іншу людину і часто – на шкоду собі. Але це виявилося зовсім марною тратою часу, якого так мало у кожного з нас. Кожен день я зустрічаю людей (багато з них на дорогих машинах і в дорогих шатах), які придумали собі в голові казна-що і грають в ці дешеві гендерні ігри. Можливо, це дійсно весело і так задуманий світ, а я просто чогось не розумію.

Читайте також: Залізла до нього в телефон і виявила там юну Діаночку – душевну і фізичну музу свого чоловіка, на яку він спускає сімейний бюджет

Але мені це більше абсолютно не цікаво. Ось ваш бісер, ось ваші свині. Котіться всі під три чорти, paнимі мої і вимогливі. Світ шалено великий цікавий. Стільки інших країн, місць, проектів, фільмів, книг, заходів і світанків, їжі! Жити б, довше б тільки жити! І допомогти б жити якомога довше тим, хто дійсно хоче жити, а не нескінченно колупатися в своїй пісочниці.

Які у мене запити до чоловіка? Та тільки один-єдиний: щоб дійсно хотів жити, а не трaxaв мозок своїми комплексами собі і оточуючим. Я хочу жити і насолоджуватися світом, а не виховувати хлопчика з 44-м розміром взуття.

Автор – Тамріко Шолі

You cannot copy content of this page