Я довгі роки жила закордоном, але сестри вмовили мене переїхати в квартиру найстаршої з нас, коли тої не стало. Я повернулася на Батьківщину, але відчуваю, що вони щось задумали

У нас в сім’ї було п’ятеро сестер. Після того, як найстарша відійшла в інший світ сестри почали переконувати мене переїхати в її квартиру. Я жила в іншій країні, нещодавно втратила чоловіка. І вони наполягали, щоб я поверталася на рідну землю. Цього ж хотіла й найстарша сестра, але вона мене не дочекалася.

По приїзду мене вітали рідні, але ні слова не говорили про те, щоб я оформляла квартиру на себе. А згодом я дізналася, що поки була в дорозі, одна з сестер вступила в спадщину й оформляє квартиру на себе, сказавши нотаріусу, що інших спадкоємців немає.

До речі ця ж сестра й була колись власницею цієї квартири, а потім продала її іншій нашій сестрі багато років тому. Таким чином, вона вирішила повернути свою власність, але як спадкоємець за законом.

Дізнавшись про все у нас була довга розмова. За її згоди я також подала заяву на отримання спадщини, оскільки я також спадкоємець за законом. Реєстрація на квартиру анулюється. Після цього заяву на спадщину подали й інші сестри. Зараз у цієї квартири 4 власники.

Питання в тому, “Навіщо мене кликали назад? Навіщо вмовляли мене жити в цій квартирі? В чому підступ”.