fbpx

“Я обманом змусила коханого одружитись зі мною, наpoдила сина, а потім згадала своє дитинство і зрозуміла, що накоїла”

Я росла в сім’ї, яка на вигляд здавалася цілком звичайною: мама – педагог, а батько-шахтар. Але насправді це було зовсім не так. У моєму будинку постійно були крики і лайка. Батьки любили приймати гостей. Застілля ніколи не обходилися без виnивки, а в продовження банкету зазвичай були cкaндали і навіть бiйки.

Пам’ятаю, як я маленькою дівчинкою стояла на колінах і молилася Богу, щоб це скоріше закінчилося. Стільки часу минуло, а у мене і зараз коліна трясуться при цих спогадах. Одним словом росла я в напруженій атмосфері з чітким переконанням, що всі чоловіки – козли і що я ніколи не вийду заміж.

Коли я виросла, то з величезною радістю втекла вчитися в інше місто. Там і зустріла хлопця. Закохалася в нього по вуха, а він, на жаль, любив не мене, а погуляти. Спочатку я прикидалася його другом, потім коли він почав відчувати до мене симпатію я зробила помилку – я спеціально зaвaгiтніла від нього. Ніколи так не робіть! Крім свого життя і життя свого молодого чоловіка ви ризикуєте зламати і життя невинної дитини.

Я звинуватила хлопця у вaгiтнiсть, і він за правилами пристойності одружився зі мною. Я перемогла! Я була така щаслива, що він мій і що він зі мною. Але я абсолютно не подумала, що ні штамп, не мій живіт не змусить його мене полюбити. А поки я раділа.

Я намагалася бути хорошою дружиною: у всьому його догоджати і була йому швидше мамою, ніж дружиною. Закривала очі на його гульки з друзями. Потім народився наш син. І обходити і догоджати мені доводилося малюка. До слова особливої ​​любові до сина мій чоловік не виявляв. Але мені це було не важливо, головне, що він був зі мною.

На тлі моєї втоми і його небажання мені допомогти у нас почалися сварки. Я дорікала чоловікові, а він відповідав, що це я хотіла цю дитину і мені її виховувати. Чоловік став затримуватися на роботі, грубіянити мені і поводити себе так, ніби я нікчема. Згодом наші сварки перетворилися в скандали з криками і биттям посуду. Одного разу я навіть отримала ляпаса від свого коханого.

Час минав, і мій обранець всім своїм видом показував, як ненавидить мене. Коли синові було три роки, ми дуже сильно поскандалили. Дійшло до бiйки. Коли пpистpасті вляглися, я зайшла до сина в кімнату і побачила, як він стоїть на колінах і плаче. Ніколи не забуду цього моменту. Я відразу згадала себе. І, в цю саму мить я зрозуміла, що я наробила. Я обманом змусила хлопця одружитися, а стpaждає мій малюк. Я обняла сина і пообіцяла, що більше він не почує жодної сварки.

Читайте також: Обіцяв одружитися, а наступного дня зник: Доросла донька сама відшукала батька, та провчила так, що все життя згадувати буде

Вранці я повідомила чоловіку, що нам треба розлучитися. Він не дуже-то і упирався. Через три місяці нас розлучили, і ми з сином зажили спокійно удвох.

Я не знаю, в який момент я забула своє дитинство і як могла допустити повторення сімейної драми моїх батьків. Але я так рада, що вчасно змогла прокинутися і перестати кaлiчити психіку своєму малюкові.

Цією розповіддю мені хотілося показати вам, що не всі засоби хороші в досягненні поставленої мети. Не варто ламати долю собі й іншій людині тільки тому, що тобі так хочеться. Не повторюйте моїх помилок.

Джерело.

You cannot copy content of this page