– Я знаю легкий спосіб закрити іпотеку достроково! – розмахувала руками свекруха, активно тикаючи пальцем в газетку. – Більше Сергійку не доведеться впахувати на двох роботах, поки ти, нахлібниця, сидиш удома в декреті!

– Що ж це за спосіб? – обережно запитала, недовірливо поглядаючи на свою нову «маму» і принесену нею пресу. – Сама я не можу на роботу влаштуватися. У вас на дитину часу немає, а для саду він малий і часто хворіє.

Тут свекруха переможно розгорнула жовту газетку, де цілий розворот був присвячений дітям якоїсь зірки – то чи Кіркорова, а чи то Леонтьєва. А народила цих дітей  чужа жінка, на замовлення. Джерело

– Ось! – багатозначно сказала свекруха. – Я прочитала, що такі послуги можуть коштувати дуже дорого. Це які ж грошища!

– Це виключено! – сказала я сухо. – Я не зможу піти на таке через моральні принципи. А вам вже час йти.

– Нахлібниця, нероба! – довго бушувала свекруха. Правда, чоловік маму не підтримав – просто сказав, що вона поїхала дахом.

Слава богу, хоч він нормальний – подумала я. – А то б і заснути було страшно – раптом ще якусь статейку прочитають, і продадуть, наприклад.

Ця історія сталася кілька місяців тому, але сьогодні я згадала про неї, і ось чому. Один відомий жіночий портал сьогодні з ранку запропонував мені стати такою матір’ю.

Читайте також: -Мам, ти мене тільки не лай. У мами Сашка грошиків же на обід немає, він після нас доїдає. А сьогодні всі на фізкультурі набігалися і з’їли обіди, а я запізнилася. Остання заходжу, моя порція стоїть, а Сашко голодний залишився. І мені його так шкода стало

Стаття, схожа на рекламну, наполегливо вискакувала, коли я намагалася прочитати новини. Хочете спробувати? Ідіть до нас, ми все вам розповімо.

Але особисто я б не змогла виносити дитину, а потім віддати її. Тому навіть думати в цей бік не виходить.

До речі, як ви ставитеся до сурогатного материнства, як до способу вирішення матеріальних проблем?

Автор: Morena Morana

Фото ілюстративне, з вільних джерел