fbpx

Як на весілля запросити, так ми з сином не члени сім’ї, а як в квартиру пустити пожити – Ви ж як рідна бабуся

10 років тому мій син одружився з дівчиною. В Олени вже була дитина від першого шлюбу, донька Софійка. Я прийняла вибір сина. Ніколи не ділила онуків на свого і чужу, допомагала сім’ї сина як могла.

То гроші підкину, то дітей заберу, щоб батьки відпочили. Словом, я не вмішувалася в справи молодої сім’ї зовсім. З невісткою ми особливо близькими ніколи не були, але ставилися з повагою одна до одної і спілкувалися без конфліктів.

Рідний батько дівчинки платив аліменти, але сам ніколи не з’являвся у житті доньки і не цікавився нею. А от минулої весни моя внучка, старша донька Олени, вийшла заміж. Тільки ні мене, ні мого сина на урочистість не запросили. Невістка сказала, що буде тільки рідня. Тобто, замість мого сина запросили рідного батька.

Я не могла зрозуміти як так? Мій син, який виростив Софію, як рідну чуда їй людина і навіть запрошення на весілля не заслужив?

Як би не було сумно, але образу ми проковтнули. У мене в середині все кипіло. Виростили як рідну дитину, а на весіллі не потрібні – не члени родини.

Минулої осені я отримала у спадок однокімнатну квартиру. Зараз здаю її в оренду, все ж непогана доплата мені до пенсії. І місяць тому невістка мені каже: “Софія чекає на дитину, може можна якось допомогти молодим, грошей на житло немає.”

Загалом, просять пустити онучку із сім’єю до тієї квартири, що я в оренду здаю. А мені так прикро стало. Як на весілля запросити, так ми з сином не члени сім’ї, а як в квартиру пустити пожити – Ви ж як рідна бабуся.

Я відповіді не дала поки що, але планую відмовити. Може, безглуздо, можливо, мене люди засудять, а з невісткою і внучкою стосунки остаточно зіпсуються, але надто сильно вони мені в душу плюнули. Чесно кажучи, не уявляю, як мій син продовжує жити зі своєю дружиною після такого зневажливого вчинку.

Сім’я прийняла дочку невістки від першого шлюбу, а в результаті чужими людьми виявилися.

You cannot copy content of this page