fbpx

Як “розтерти” 30-річну жінку однією тільки фразою

Випадково підслухала діалог в спортзалі.

Стоїть група десь так з п’яти дівчат з підкачати дyпaми. Всi приблизно у віці близько тридцяти років.

Дівчата стихійно розговорилися, особливо ніхто нікого не знає. У першому колі представилися, як звуть.

Друге коло – питання про дітей. У кого двоє, у кого один.

– У мене немає дітей, – відповідає одна з учасниць.

– Да нічого. Ти ж ще молода. Тобі двадцять, напевно? – запитують співрозмовниці з надією.

– Ні, тридцять.

– А, тридцять. Ні, ну пора вже, пора. Треба терміново замислюватися.

Далі розмова пішла вже в цьому руслі. Мовляв, відкладати сильно не треба. Пора вже, пора.

Мене ось такі люди найбільше вражають. Особливо з огляду на те, що дану дівчину її порадники хвилин 10 знають. Тобто про життя людини не мають ні найменшого поняття.

Найбільш прийнятний варіант – дівчина не має дітей, тому що дійсно їх не хоче. Не хоче взагалі або в даний період часу. І досить байдужа до цієї теми. Тоді зауваження про «пора вже» викличе хіба що легке роздратування.

А ось якщо інший випадок? Якщо вона, наприклад, вже п’ять років мотається по клініках, залишаючи там всі гроші і здоров’я, аби нарoдити? Якщо вже пережила якeсь пекeльнo невдале ЕКО і пару вuкuднів? Цікаво, навіщо їй в такому випадку кокетливe нагадування про «30 років і вже пора»?

Читайте також: “Може мені помeрти, бабусю?” – хлопчик сказав це тихо, пошепки, відчуваючи, що нікому не потрібний у цьому житті

А раптом ця дівчина вчора розлучилася з чоловіком, за якого два роки збиралася заміж і два роки мріяла про спільних дітей? Мріяла-мріяла, портрети цих дітей в голові малювала, з міркуваннями, чиї у них очі будуть, а вчора цей чоловік її кинув, сказавши, що дітей з нею не хоче? Це аж ніяк не фантастична ситуація. Цікаво, як має допомогти цій дівчині зауваження випадкової жінки про те, що «відкладати вже не можна»?

Сміливі ці співрозмовниці. Не бояться у відповідь на свою репліку отримати душевну істерику або образу. Ще б. У нас же всі навколо ідеально здорові, ідеально багаті, з ідеальними чоловіками і в ідеальному світі.

Джерело.

You cannot copy content of this page