fbpx

Кохання чи любов чекають на кожного зі знаків Зодіаку в 2018 році?

Овен (21 березня – 19 квітня)
Ваше справжнє кохання. У 2018 року вам більше не доведеться турбуватися про пошук того Єдиного і неповторного. Ви знайдете свого судженого, усвідомивши, що ваші невдалі стосунки і біль, нарешті, окупилися.

Телець (20 квітня – 21 травня)
Вашого кращого друга. У 2018 року ви знайдете того, на кого можете покластися в найважчі часи. Ви більше не будете самотні, у вас, нарешті, з’явиться друг, якому ви зможете розповісти все на світі, і який ніколи вас не засудить.

Близнюки (22 травня – 21 червня)
Любов до самих себе. Ви витратили стільки часу, шкодуючи себе, і намагалися заповнити порожнечу у вашому серці новими відносинами і порожніми обіцянками. Але 2018 року у вас вистачить сміливості бути на самоті і ощасливити самих себе.

Рак (22 червня – 22 липня)
Тимчасове кохання. Кохання, яке ви знайдете в 2018 році, не буде довготривалим, але назавжди змінить вас. Нові відносини можуть зав’язатися в барі або на пляжі, але незалежно від того, де ви знайдете собі пару, вона відкриє вас по-новому, і ви зрозумієте, кого дійсно хочете бачити поруч із собою.

Лев (23 липня – 22 серпня)
Кохання, яке минуло. У 2018 році на вас чекає кохання або любов від тих, хто пішов з вашого життя, але вирішив повернутися. Можливо, це навітьн старий друг або знайомий, але він зробить вас щасливішим. Що б ви не робили, не дозволяйте цій людині піти.

Діва (23 серпня – 22 вересня)
Кохання всього вашого життя. У 2018 року ви зустрінете справжнє і щире кохання, яке може тривати до кінця вашого життя. Тому дійте – поговоріть з хлопцем в черзі за кавою, фліртуйте з чоловіком біля бару. Не пропустіть свій шанс почути весільні дзвони раніше, ніж ви думаєте.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)
Любов до колишнього. Якийсь час ви були одні, тому що не могли змиритися з відходом вашого колишнього. На щастя, в 2018 році він повернеться до вас. Не поспішайте з ним прощатися. Вислухайте. Вибачте. Ви все ще можете спробувати щастя з цією людиною.

Скорпіон (23 жовтня – 22 листопада)
Любов до самого життя. Забудьте про стосунки, просто закохайтесь в життя! 2018 й – рік, коли ви повернете впевненість в собі і в світі. Ви будете відчувати себе настільки щасливими і задоволеними, що не захочете ні до кого прив’язуватися. Ви захочете пуститися в пригоди самостійно.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)
Вашу споріднену душу у вигляді друга. У 2018 році все, що вам потрібно, – це людина, яка розділить з вами турботи, страждання і буде поруч, не дивлячись ні на що. Ви навіть не будете замислюватися про те, щоб вступити у відносини або шлюб, тому що поруч з вами буде кращий друг.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)
Любов до ceксу. Забудьте про моногамію. Ви відмінно повеселитися в 2018 році! Ви, нарешті, відчуєте себе впевнено і пошлете до біса соціальні умовності і мораль.

Читайте також: Знак Зодіаку, в який не варто закохуватися

Водолій (21 січня – 18 лютого)
Возз’єднання першого кохання. У вас були стосунки, після вашого першого кохання, але з них так нічого і не вийшло. У 2018 року ви возз’єднатися з вашим першим коханням, коли найменше цього будете очікувати.

Риби (19 лютого – 20 березня)
Вашу споріднену душу. Ця любов не залишить вас, вона не швидкоплинна. Вона залишиться і ніколи не зникне. Коли ви знайдете її в цьому році, припиніть розглядати інші варіанти. Залишайтеся вірні своєму серцю.

Джерело.

You cannot copy content of this page