fbpx

З важкістю на душі проводжала Ліда свою подругу Ірину до Італії. Через два місяці подруга подзвонила до Ліди і почала вихвалятися як її добре, все в неї є і навіть кохання найшла, онук Венсан, тієї старенької за якою вона доглядає

Ліда вже не могла дивитися на ті штучні квітки, але мати все говорила, що ще мало і треба доробити. Адже потрібно було якось заробити грошей, щоб сплатити за кредит який мати дівчини взяла на те, щоб врятувати від недуги батька Ліди. Чоловіка невдовзі не стало а борг все рівно потрібно віддавати. Дівчина була все в своїх думках, це помітила мати і запитала її в чому справа?

Ліда і розповіла, що її найкраща подруга Ірина збирається їхати за кордон і кличе її собою. Мати вислухала та сказала: ” Нікуди я тебе не відпущу, а тим більше з тою вертихвісткою Іриною”.

Почувши це Ліда почала плакати, а про себе думати: “Чому ж мати її не відпустить, адже там вона швидше заробить грошей і вони швидше зможуть погасити кредит”.

З важкістю на душі проводжала Ліда свою подругу Ірину до Італії. Через два місяці подруга подзвонила до Ліди і почала вихвалятися як її добре, все в неї є і навіть кохання найшла, онук Венсан, тієї старенької за якою вона доглядає. Розповідала ніби вона не планувала закохатися, адже вдома на неї чекав її Дмитро, але що ж вона може вдіяти, як так сталося.

А через деякий час Ірина зрозуміла, що знаходиться при надії та розповідати Венсану боялася, що не зрозуміє та вижене ії з дому.

Дівчина все відкладала розмову на потім, то одного разу коли вони лежали в ліжку, то чоловік сам помітив і сказав до Ірини: ” В тебе буде дитина?”

Дівчина кивнула головою, вона сильно переживала, однак даремно. За розпорядження Венсана її відсторонили від роботи, а взяли в дім іншу українку, яка і доглядала та догоджала, і сеньйорі, і Ірина.

Одного дня Ірина вирішила подзвонити до Ліди та знову похвалитися як нею все вдало склалося.
Розповідала що скоро стане і сама сеньйорою та ще й кепкувала з Ліди питаючи скільки вони з матір’ю вторгували за штучні квіти.

Та через декілька днів у дім до Венсана приїхала якась брюнетка, вони мило спілкувалися з чоловіком.
І відтоді Венсан перестав заходити увечері до Ірини в кімнату. Дівчина стала хвилюватися, вона не розуміла хто ця жінка і для чого приїхала. Та наступного дня вона все дізналася. Чоловік сам прийшов до неї в кімнату і все розповів. Що жінка та, то його законна дружина, вона їздила до своїх батьків.

А приїхала тому, що є гарна новина, що скоро в них появиться таке бажане немовля. Ірина здивовано поглянула на Венсана.

А чоловік зрозумівши що Ірина здогадується підтвердив:” Так, так Ірини, це твоя дитина, вірніше буде моєю і моєю дружини”. Почувши Це Ірина стала збирати речі, та ніхто її додому вже не відпустив. Як вони просиділа в своїй кімнаті цілих дев’ять місяців.

Дитя появилося на світ слабеньким, потребувало спеціального догляду. То ж Ірину ще вирішили залишити, для того щоб вона доглядала за дитиною.

Час потихеньку минав, дівчинка Матільда потихеньку підростала. І Ірині заявили що її послуг більше не потребують, видали гроші в конверті і квиток на літак до України. З важким серцем поверталася Ірина на рідну землю, а вже в далекій країні вона залишила свою рідну доньку.

Вона сподівалася що зустрінеться з Дмитром і то її допоможе з поверненням доньки. Та не так все складалося як думала Ірина, Дмитро за цей час женився, а подруга Ліда теж вийшла заміж та чекала на первістка.

Ірина зайшла до подруги, вона просила в неї пробачення за те що колись з неї насміхалися. Ліда була дуже доброю людиною, то звісно не тримала зла на Ірину.

Вона її поселила в себе, а разом з чоловіком який працював юристом, стали думати як допомогти її та повернути доньку на Україну. Інколи нам здається, що що завжди краще десь далеко, але насправді рідний край і рідні стіни набагато більшу силу мають.

Ви згідні зі мною?пишіть, діліться своїми враженнями: [email protected]

Ваша, Галина Червона. Передрук заборонений.

You cannot copy content of this page