fbpx
Життя,  Стосунки

Залишив її заради малолітньої дівчини. А потім він усе пояснив

Після полoгів Галина була сама не своя. Можливо це була рoдова дeпресія, чи через гoрмони всі почуття загострилися. Жінка постійно психували, плакала і діставала чоловіка. Навіть бажана дитина ситуації не рятувала. У Галі виникло маніaкальне почуття, що Гена їй зраджує.

Вона щодня скрупульозно оглядала і обнюхувала його одяг. А одного разу впросила свою маму посидіти з сином, а сама вирішила простежити за чоловіком. І сама пошкодувала потім, що це зробила. Вона дійшла слідом за ним до кафе, а потім стала дивитися через вікно.

За столик до її чоловіка сіла якась малолітня дівчина. Галя поривалася увірватися до них і висловити все те, що зараз вирувало і кипіло в ній. Але не стала. Вирішила поспостерігати, що буде. Ці двоє так мило щебетали, що жінка просто заходилась злісною слиною. Потім Гена поцілував цю малявку в щоку і вони розійшлися.

А вдома Галя закотила такий скандал, яких ще не бачили в їхньому будинку. Чоловік намагався щось сказати на своє виправдання, але жінка верещала на такій високій ноті, що чоловік просто нічого не зміг вставити. А потім він розвернувся і пішов. Додому ночувати не з’явився. І на наступний день теж. І тоді Галина зрозуміла, що малолітка все-таки взяла верх і забрала його з родини. І так порожньо стало у неї на душі.

Читайте також: “Це не моя дитина! Де мій син? Це не моя дитина! ” На виписці сина дали на руки батькові

Геннадій прийшов через тиждень. Спочатку Галя подумала, що за речами. Але все виявилося трохи інакше. Чоловік посадив трохи заспокоєну дружину за стіл і став все пояснювати.

Виявляється, в свою юність, сімнадцять років тому він зустрічався з однією дівчинкою. А потім вона поїхала в інше місто. А буквально перед нарoдженням їх з Галею дитини Гена зустрів перше кохання і дізнався, що у нього є дочка. Доросла сімнадцятирічна дочка. Як сказати про це псuхований на той момент Галині, чоловік не знав, тому і зустрівся з донькою потай.

У Галі відлягло від серця. Їй звичайно ж було неприємно, що колись у її чоловіка хтось був, але ревнувати до минулого вона вважала дyрницею. А з дочкою Гені вона зустрічатися дозволила. І сама в гості запрошувала. Гарна дівчина, до речі, виявилася.

Джерело

You cannot copy content of this page