Запідозрила я чоловіка у зраді і вирішила вистежити його коханку. Двері вона не відкрила, але так соромно мені не було ще ніколи

Ми з Євгеном живемо 25 років разом. У нас вже дорослі діти, які давно вже живуть окремо. Працюємо як найпростіші люди. Він – учитель фізкультури в гімназії, я – лiкар в поліклініці. Загалом з цими кризами зовсім грошей стало останнім часом не вистачати.

Ми раніше часто відвідували театри, ходили в оперу, на балет, ходили на концерти наших улюблених виконавців. Тепер вже давно перестали відвідувати подібні культурні заклади. Останній рік стала я помічати за своїм чоловіком, що він досить часто став після роботи затримуватися.

Ніби як ніде йому затримуватися. Спочатку хвилювалася, дзвонила йому. Він мені відповідав, що скоро приїде, що заговорився з друзями. Після вже стало мене це насторожувати – чи не зраджує він мені. Хоч йому і 52 роки, але чоловічих питань і проблем зі здоров’ям у нього немає. Що не кажи, але він же фізрук. Вирішила за ним простежити.

Вийшла трохи раніше з роботи і на таксі до його гімназії приїхала. Сиджу чекаю. Дивлюся, виходить, сідає в машину і їде кудись. Я за ним слідом. Приїжджає в супермаркет. Думаю, напевно, продукти додому вирішив купити. Хоч він це робить рідко, але буває таке. Дивлюся через приблизно годину, виходить з двома величезними пакетами.

Сідає в машину і їде взагалі незрозуміло в якому напрямку. Я за ним стежили не відстаю. Приїжджає до зовсім незнайомого старого панельного будинку. Виходить з машини з цими пакетами і направляється в один з під’їздів. Його зустрічає мила дівчина може років 27. Обидва заходять в під’їзд. У мене на серці похололо.

Проживши так довго в шлюбі, мій чоловік мені зраджує. Ось це так! Поїхала додому. Через годину приходить мій чоловік. Я нічого йому не сказала. Лягла спати. На наступний день вирішила я дізнатися, хто моя суперниця. Приїхала до того ж дому і зайшла в під’їзд. Будинок п’ятиповерховий і квартир небагато. Я просто обдзвонила всі квартири. Думала, як тільки побачу цю дівчину, очі їй видряпаю. Але немає, у жодній з квартир її не виявилося.

Двері мені відкривали люди дуже похилого віку. Тільки в одній з квартир мені ніхто не відкрив двері. Я зрозуміла – ця і є квартира цієї гuдoти. Прийшовши додому я дочекалася чоловіка і прuтuснула його до стінки.

– Чому ти мене обманюєш, Женю? Ти зраджуєш мені з молодухою будинку 27 по Ювілейній вулиці? Я кращі роки тобі віддала, а ти такий негідник.

– Кохана, я тебе не зраджую зовсім. Це моя робота.

– Робота підгортати молодих дівок?

Читайте також: На церковному подвір’ї вітер зірвав вельон з голови нареченої – жінки почали хреститися, а батько впав на коліна перед молодими. Такого ніхто не очікував

– Ні, я працюю додатково до своєї основної роботи в соціальній сфері. Я ношу продукти для пенсіонерів по певних днях. Мені за це гроші платять. Хоч і невеликі, але до літа планував зібрати на відпочинок.

Я просто розгубилася. Як виявилося, дівчина, яка відкрила двері в під’їзд – це доглядальниця одного з пенсіонерів. Саме в цій квартирі мені не відкрили двері. За випадкових обставин, коли я дзвонила в цю квартиру, дівчина вийшла на балкон розвісити бiлизну і не почула.

Я обняла свого Євгена і зрозуміла, що ця людина буде завжди мені віддана. Ось така історія!