fbpx

Жінка не хотіла хвилювати доньку, новиною про те що вона йде з сім’ї та покидає її батька. Раптово щастя приходить, раптово і зникає

Все чудове приходить раптово і саме тоді коли ми його справді не очікуємо і так само раптово іде.

Це твердження довела сестра моєї колеги Мар’яна. Вона заміжня, та має дорослу доньку, у якої невдовзі має появитися малюк, тобто онук чи онучка Мар’яні.

Стосунки Мар’яни з чоловіком вже дуже далекі від ідеальних. Свої проблеми Мар’яна вже давно вирішую сама.

І чесно, як вона призналась своїй сестрі, яка зі мною працює, вже дуже втомилася, їй так хочеться чоловічої підтримки якої нема.

Та одного разу, коли вона з двома торбами з ринку поверталася додому, і в одного з них обірвалися ручки, і всі продукти розсипались по бруківці, то допомога нарешті прийшла.

Як тільки вона побачила його то зрозуміла що, закохалась.

Він підійшов, зупинив Мар’яну, яка збирала продукти, які висипались.

Ніжно взяв її за руку, вони повернулися назад на ринок, він сам купив нову всі продукти і новий пакет, поклав все до своєї машини, запросив Мар’яну сісти в машину та спитав, куди їхати.

Мар’яна в той момент себе справді жінкою.

Коли вони приїхали, він обійняв її, давно жінка не була в чоловічих обіймах та сказав: “Мене звати Тарас, я осліплений твоєю красою. Не хочу тебе відпускати, хочу, щоб ти була моєю”.

Мар’яна не знала як реагувати, тому швидко вийшло вийшла з авто, проте залишила чоловікові своє ім’я та номер телефону на клаптику паперу.

Після цього у них закрутився шалений роман, Мар’яна вже не думала, як раніше, що вона робить якою дурницю, зустрічаючись з мало знайомим чоловіком.

Тарасові було мало їхніх зустрічей, він вже хотів, щоб вона стала його дружиною. Мар’яна просила його щоб він почекав, не через чоловіка, а через доньку, яка була при надії.

Жінка не хотіла хвилювати доньку, новиною про те що вона йде з сім’ї та покида її батька.

Однак Тарас все-таки не зміг чекати та одного дня, заявився до них  у квартиру. А донька з чоловіком жили разом з ними.

Чоловік все всім розповів, і як переживала Маряна, донька і справді через все почуте, не змогла привести у світ дитятко.

І хоч у Мар’яни були сильні почуття до Тараса, вона цього не змогла пробачити чоловікові.

А її чоловік не пробачив зраду і через доньку теж.

Тож як раптово прийшло то як здавалося Мар’яні щастя, так воно раптово все і пішло, пропало.

Бо хто б не казав, а є все ж важливіші речі за власне егоїстичне бажання кохати і щоб тебе кохали.

Автор: Нінель

You cannot copy content of this page