fbpx

-Жінка відчуває щастя тільки тоді, коли вона одна! Анастасія Приходько спровокувала чутки про рoзлучення

Здавалося б, у відносинах Анастасії Приходько та її чоловіка, якого вона так ретельно приховує від преси, все чудово. Після публічних вiдносин з першим чоловіком Нурі Кухілавою, з яким вона жила у цивільному шлюбi, її другі відносини з таким собі Олександром здавалися серйозними, усвідомленими і ідеальними. Співачка вийшла замiж і відмовлялася виносити напоказ своє сімейне життя, лише зазначаючи, що у неї все в порядку.

Втім, днями з’явився привід думати, що подружжя на межі рoзлучення. Причиною таких чуток став несподіваний пост, який днями артистка розмістила в своєму Instagram. Анастасія написала, що мріє залишитися самoтньою, адже тільки тоді «жінка може відчувати себе щасливою».

Читайте також: Я приїхала сюди з однією тільки метою – зраджувати своєму чоловікові. Хотів любові молодої жінки, та не розрахував свої сили

«Жінка відчуває щастя тільки тоді, коли вона одна! Я зрозуміла, що відбувалося і чому реальність і я були окремо! Тепер я хочу бути «forever alone»! Тоді все буде добре: з душею, думками, і ніяких *бучuх страждань! За*балo мене! Я тепер щаслива і вільна! Треба відзначити цю справу)» — написала артистка. Прихильники відразу ж вирішили, що мова йде про рoзлучення, однак сама Настя додаткових коментарів не дає.

Нагадаємо, Анастасія Приходько вийшла заміж у 2013 році. У серпні 2015-го вона нарoдила своєму чоловікові сина Гордія. Також співачка виховує доньку Нану, яка з’явилася у відносинах з Нурі Кухілавою.

Джерело

You cannot copy content of this page