fbpx

Жінка виховувала свого сина сама, тому думала, що він заслуговує на найкращу дружину. Після весілля вона приходила до молодих додому і чіплялася до всього

Свекруха моєї подруги Соломії, по її словам вже вкрай знахабніла. Її наче підмінили, відтоді коли подруга разом з чоловіком переїхали до будинку, недалеко біля Дніпра. Майже відразу вона просилася на трохи до них пожити. Соломія неодноразово говорила чоловікові, що вона довго не зможе терпіти його матір і не хоче.

Віра Степанівна одразу не злюбила Соломію. Їй не подобалось що в неї не було вищої освіти, що вона не така розумна, та навіть те що не виглядає як топ-модель.

Жінка виховувала свого сина сама, тому вважала, що він заслуговує на найкращу дружину. Після весілля вона приходила до молодих додому і  чіплялася до всього, до чого торкалася рука Соломії. Соломія не хотіла влаштовувати скандалів свекрухою тому просто можна сказати тікала з дому, коли Віра Степанівна приходила до них.

Але з появою дітей, це вже робити стало складніше. І тут проблема не в віці, адже Соломія добре ладнала зі своєю бабусею, яка була старша ще від свекрухи на добрий десяток років.

Жінка мала будинок в столиці, недалеко від Дніпра. Її діти жили за кордоном, а з онуків, ніхто не мав часу навідуватися до бабусі, крім Соломії.

От і декілька місяців назад, бабусі не стало, а Соломії прийшло повідомлення про те що тепер вона є власницею того будинку. Тож Соломія з Станіславом зібрали свої валізи і поїхали. А Віра Степанівна не могла з цим змиритися.

Вона надзвонювала кожного дня, а коли подруга з чоловіком не відповідали на її дзвінки, то придумала, таку собі недугу, буцімто якої можна позбутися, вдихаючи чисте повітря, та проводячи багато часу біля води.

Соломія це все розуміла, до чого хилить із свекруха, то ж заявила Станіславу, що вона категорично не хоче бачити у них його матері, та сказала: ” То твоя мати, той сам вирішуй, що з нею робити”.

Станіслав, погоджувався з дружиною, однак запропонував свій вихід з ситуації. А саме, щоб продати квартиру матері та поселити її тут недалеко, купивши будинок в іпотеку, і помалу виплачувати.

А після він би мав лишитися, комусь з їхніх дітей. Але Соломія задумалась, що свекруха ще може прожити 100 років, та й хто знає як воно буде.

Чоловік з жінкою не знають як бути, як правильно вчинити. Любі читачі, можливо ви дасте якусь пораду Соломії та Станіслава, як їх вчинити з Вірою Степанівною?

Ваша, Віра Лісова. Передрук заборонений.

You cannot copy content of this page