fbpx

Жінка зрозуміла, що щось трапилось. І справді зять витяг з багажника авто валізу, передав її Юлі і сказав: “Як нарозумишся, то приїжджай”

Дмитрина Павлівна якраз поралась на городі, коли під’їхала машина її зятя Антона, із неї з невдоволеним обличчям вийшла її донька Юлія.

Жінка зрозуміла, що щось трапилось. І справді зять витяг з багажника авто валізу, передав її Юлі і сказав: “Як нарозумишся, то приїжджай”. Юля нічого не відповіла у відповідь а швидко зайшла на подвір’я і пішла до матері на город, щоб вона її пожаліла. Дівчина багато всього наговорила на Антона, що він на неї уваги не звертає, не питає чого вона хоче, як вона себе почуває.

Дмитрина Павлівна уважно її слухала а потім сказала: ” Доню моя, а прислуга в домі тобі не надоїла? чи може багато одягу і золота теж зайве, чи їздити кожного року по два-три рази на курорти?”

Юлія здивовано поглянула на матір. А жінка ще додала: ” Ну, якщо тобі вже це надоїло, то на тобі сапку і бери ось посапай моркву та буряки”.

Дівчині нічого не залишалося, як взяти в руки інструмент та піти працювати. Однак увечері прийшла подруга дитинства Марина, та розповіла Юлії що повернувся в село Роман, перше кохання дівчини.

Юлія виду не подала перед подругою, сказавши що їй нецікаво, а в самої аж дух перехопило. Вона згадала як колись, вони зустрічалися з Романом, які в них були побачення, а потім вона дізналася, що він заручається з дочкою мера їхнього району.

А вона тоді вже прийняла залицяння бізнесмена Антона, який довго бігав за нею, але він їй не дуже подобався. Так вони одружилися і стали жити разом.

Однак кохання та теплі почуття Юлії до Романа так і залишилось в душі. І звісно тепер коли в них з Антоном вийшло непорозуміння, а Роман знову так близько, Юлія просто не могла з ним не зустрітись.

Вона через подругу дізналася номер Романа та сама йому подзвонила. Чоловік одразу й погодився, Юлія не тямила себе від радості. Вони навіть зустрілися на тому самому місці біля річки, де колись проходили їхні найромантичніші вечора. Зустрівшись Юлія очікувала від Романа якихось гарних хороших слів, романтики. Однак перше питання Романа спантеличило дівчину. ” А у твоєї матері скільки птиці? Кури з індиками не хворіють?”

Юлія звісно не знала, що Роман почав займатися фермерством. Вона ж не хотіла з ним говорити про якихось курей з індиками, а про кохання. Однак чоловік холодно та байдуже вів себе з нею. І дальше почав розповідати їй про справи. Зрозумівши, що Романа цікавить тільки бізнес та гроші, що це вже не той ніжний та турботливий “Ромашка”, якого вона колись знала та покохала.

Дівчина швидко попрощалася з ним, по дорозі додому, вона думала та переживала, щоб Антон нікуди від неї не подівся. Щоб через свою дівочу примхливість та давні навіяні почуття, вона не втратила справжнього реального чоловіка.

То з самого ранку, вона взяла валізу пішла на зупинку сіла в автобус і поїхала до Антона просити пробачення.

Автор: Нінелія.

You cannot copy content of this page