Життя: “Буду краще сама жити, ніж так, з чоловіком. Дмитро майже зовсім перестав цікавитись як справи у жінки”

Було за північ, а чоловік знову не прийшов додому ночувати.  Все, більше не терпітиму – подумала Алла. Вона ж весь день пробула на кухні, пекла, варила, готувала святковий стіл, адже сьогодні у них з чоловіком такий ювілей, тридцять років спільного життя.

Познайомилися вони у селі, де жила дівчина. Молоді люди ще навчалися, Аллі було 16, а Дмитрові 20 років. Це було на свято Івана Купала. Був теплий літній вечір, грала музика а посеред галявини розвели велике багаття.

Хлопець Аллу наче не помічав. Кликав до танцю інших дівчат, та тільки коли свято майже добігало кінця, Дмитро наважився підійти до неї і познайомитись. Коли Дмитро ніжним поглядом глянув та взяв її за руку, то Аллине серце розтануло.

В той же рік вони одружилися. З`явилося на світ двоє синочків, в яких уже свої сім’ї, вони живуть окремо від батьків. Алла з Дмитром залишилися жити вдвох. Дмитро пропадав на роботі, а
Алла, не здобувши вищої освіти, сиділа вдома, і як вірна дружина чекала кожного дня з вечерею чоловіка додому.

Дмитро майже зовсім перестав цікавитись як справи у жінки. Повертався додому з роботи і як не  в телевізорі, то в телефоні сидів, а на вихідних  – то на риболовлю, то на полювання з друзями ходив.

Аллі ж хотілося як раніше, його ніжності, уваги, любові. Я розлучуся з ним, – вирішила жінка. Буду краще сама жити, ніж так, з чоловіком. Цілу ніч не спала, телевізор дивилася, плакала, згадувала їхнє весілля.

І з відчаю взяла телефон і почала писати Дмитрові, що йде від нього і все закінчено. Після крапки хотіла поставити якийсь сумний смайлик, але передумала. Так і заснула.

Жінка не чула, як повернувся чоловік, розплющивши очі, вона побачила на столі величезний букет ніжно-розових троянд, торт, шампанське і маленьку
червону коробочку.

Дмитро був у ванній. Алла швидко згадала за повідомлення, яке писала чоловікові і кинулася шукати свій телефон. Глянувши в повідомлення, жінка була дуже здивована але й водночас і рада. В кінці повідомлення, що вона писала Дмитрові, так і не відправивши, стояло не одна а уже три крапки… І Алла зрозуміла, що чоловік все ж таки її кохає. Адже це він прочитав повідомлення і доклав їх.