Життєва історія про велике почуття і розчарування: Денис все більше віддалявся від сім`ї та почав кожень день ходити в ліс, пропадаючи там. І одного дня так і не повернувся

Ліля в школі займалася спортом, була активісткою, красунею. Отримала диплом піаністки в музичній школі. Дівчина без проблем поступила на навчання до музичного училища.
Саме там, Ліля й зустріла свого майбутнього чоловіка. Денис був гарним і романтичним, родом із сусідньої області. Ліля, звісно, про навчання потрібно було думати, а не про весілля. Цілий рік Денис щодня писав їй листи. Серце Лілі розтануло і вони розписалися та відгуляли весілля.

Молода дружина не хотіла переїжджати до міста, де навчався Денис, і чотири роки подружжя жило порізно. Щоб частіше бачитися, Денис перевівся на заочне навчання. Після, для того, щоб швидше отримати квартиру і жити, як справжня сім’я, почав працювати на будівництві.

Роботи одразу було багато, проте через деякий час будівництво закрили і існувати подружжю стало складно. Молода жінка не впадала у відчай, на відміну від чоловіка. Пішла працювати прибиральницею, крім того стала по одяг їздити за кордон, а потім на місцевому ринку їх продавала, соромлячись, аби її ніхто з знайомих не побачив ненароком. А чоловік соромився йти роботи просити.

Кмітлива Ліля пробувала якось прилаштувати чоловіка, то у бізнес намагалася затягнути, то на машину назбирала грошей, аби чоловік таксував. Та Денис нічого і не хотів чути.

Чоловік впадав у відчай, нерідко повторював, що немає вже сил до життя. Траплялося так, що на відпочинку в лісі жінка разом з дітьми гриби збирали, а Денис просто ходив і дивився по сторонам порожнім поглядом. Лілі було дедалі важче дивитися на чоловіка, вона і сама стала впадати у відчай. Їй хотілося від чоловіка підтримки і доброго слова а не бути йому нянькою.

Денис все більше віддалявся від сім`ї та почав кожень день ходити в ліс, пропадаючи там по декілька годин. І одного дня так і не повернувся.

З того часу Ліля вже сама змушена була утримувати доньку з малою дитиною, чоловік якої теж їх покинув та 16-річного сина, який через три місяці привів додому невістку, яка вже була при надії.

Фото спеціально для  osoblyva.com