fbpx

“Життя змінилось після зустрічі з норвежцем на блошиному ринку”: навіть п’ять хвилин можуть направити в інше русло все життя

Такий щасливий випадок

Мою знайому несподівано звільнили з роботи. Для неї це було шoкoм, тому що поодинці виховувала дитину і знімала квартиру. Жінка дуже переживала і цілодобово безперервно сиділа на сайті work.ua. Щоб заспокоїти нерви, почала в’язати шкарпетки. Вони вийшли стильними, з гнучким парканом і задиристими півнями. Потім «спорудила» ще кілька пар: з гномами, снігурями, сніговиками, ведмедями, котами і ромашками.

У неділю, сором’язливо ховаючи очі, вирушила на блошиний ринок, на подив продала все, а коли перерахувала гроші – не повірила. Це була половина її місячної зарплати. Так вона зайнялася рукоділлям, і через деякий час до неї підійшов блондинистий іноземець, уважно розглянув в’язку і п’яту «бумеранг», перерахував пари і купив все задорого. Згодом замовив ще сто пар, і тепер норвезькі дівчата красуються в її гольфах.

У колеги з ранку не завелася машина. Вона її тормошила, відкривала і закривала капот, але та продовжувала мовчати, як німа. Спробувала викликати таксі – глухо. Спіймати приватника – той же результат, тому змилена влетіла в метро. Біля каси зіткнулася з чоловіком, одягненим не по погоді. Він стояв в легкій куртці і туфлях на тонкій підошві і вивертав кишені. Його автомобіль провернув з ним той же фінт.

Вони розговорилися і проговорили до станції «Університет». Потім зустрілися ввечері суботи і четверга. Через півроку одружилися і тепер у них традиція: в день знайомства спускатися в метро і їхати до станції «Університет». У вагоні пити шампанське і пригощати ним заінтригованих пасажирів.

Виходить одна зустріч може змінити вектор, мелодику і забарвлення думок. Одна книга здатна перевернути світогляд. Одна секунда може трансформувати все життя або, навпаки, зберегти його цілісність. У романі Януша Вишневського «Самотність в мережі» головний герой Якуб запізнився на літак. Boeing-747, який прямував рейсом Нью-Йорк – Париж – Рим вибyxнув через 12 хвилин після злету і впав в Атлантичний океан.

Зaгuнyли 230 осіб, крім щасливчика. Деякі пасажири програли свої квитки на Титанік і не потрапили на корабель-пoтoпeльник. Серед них був і Мілтон Херси, власник однієї з найбільших шоколадних фабрик.

Читайте також: На третьому курсі стала мамою і відразу ж – вдовою. А потім так закохалася в молодого бізнесмена, що забула про свого італійця

Олександр Кочетков прислухався до дружини і продав квиток на поїзд «Сочі – Москва». Завдяки цьому не зaгuнув в залізничній кaтacтрофі і написав знамениту «Баладу про прокурений вагон».

У той день, коли я проспала на роботу, не змогла сісти ні в одне маршрутне таксі і відчайдушно голосувала на дорозі, зустріла свого майбутнього чоловіка.

Так що іноді п’ять хвилин можуть направити в інше русло все життя. Так що там п’ять хвилин, секунда – і ти вже не в трамваї, а в мерседесі, не в комуналці, а у власній трикімнатній квартирі, не офіціантка в привокзальному ресторані, а модель, що демонструють одяг від Chanel.

Автор – Ірина Говоруха

You cannot copy content of this page