Нічого “такого” там не було. За кілька днів до повернення, мій коханий перестав брати трубку

Після закінчення інституту, так склалося, що я одразу вийшла заміж, та знайшла високооплачувану роботу. Наступного року подружнього життя  відправили у відпустку на цілий місяць. Чоловікові не вдалося поїхати, оскільки має велике замовлення, ніяк не може поїхати на відпочинок.

Підтримала сестра з сином, вона у декретній відпустці і з радістю поїде  до моря. Чоловік відпустив. Тобто, своїм виглядом не подавав, що ця ідея йому не сподобалася.

Відпочинок був шикарний. Ми втрьох їздили на екскурсії, плавали в морі і каталися на атракціонах. Нічого “такого” там не було. За кілька днів до повернення, мій коханий перестав брати трубку.

Повернувшись додому, мене ніхто не зустрів. А натомість я побачила суцільний бардак в квартирі.  Речі були розкидані по всьому, а чоловікових не було. Навіть кружки не було на кухні яку  йому дарувала якось. Через місяць об’явився. Сказав, що хоче зі мною розлучитися. Більше нічого не пояснив. Так  і розійшлися.

Я відпочила на морі, а чоловік вирішив, що я могла дозволити собі ще “щось”. Зараз я розумію, що добре, що так сталося. У нас не було дітей, іпотеки ні кредитів. От би було прикро, якби чоловік помандрував, залишивши мене з дитиною! З тих пір я щороку їжджу на моря. Заміж більше не збираюся.

Фото спеціально для osoblyva.com