fbpx
Життя

Зворушливий лист 83-річної жінки, який вона написала своїй подрузі, над яким варто задуматися

Цей лист 83-річної жінки, адресований її подрузі. Останній рядок – це істинна!Джерело:

Дорога Берта!

Я стала більше часу приділяти читанню і менше – прибиранню. Я милуюся садом і квітами, а не поспіхом вириваю надокучливий бур’ян. Я вирішила скоротити робочий час і присвятити його своїм близьким і рідним людям.

Життя дане для насолоди, а не для того, щоб приносити себе в жертву. Я все переосмислила і ціную кожну хвилину. Тепер дорогий порцеляновий сервіз і кришталь не чекає особливого випадку, адже кожен випадок в моєму житті тепер особливий. Будь то прибирання чи довгоочікуване цвітіння улюбленогої квітки.

Читайте також:Бути щасливим дуже просто. Ваше щастя залежить від вашого мислення! Прийміть сьогоднішній день

Я ходжу на ринок в самому найкрасивішому наряді. Вид успішної, доглянутої жінки допомагає мені простіше розставатися з грошима. Я хочу пахнути дорогим парфумом щодня, тому що кожен привід в моєму житті-важливий. Навіть похід в банк.

Я забула фразу “коли-небудь”. Тепер ідеальне місце і ідеальний момент буває тільки тут і зараз. Все, що потрібно \ хочеться зробити, Я РОБЛЮ.

Я не уявляю, як повели б себе інші люди, знаючи, що завтра їх не стане.

Ніхто не бачив cмeрть в обличчя, нам простіше жити, не думаючи про це. Але щось мені підказує, що вони б поговорили з рідними і друзями. Помирилися з тими, з ким давно посварилися. Напевно вечеряли б в дорогому ресторані, замовляючи все, що тільки хочеться.

Це те, чого я не встигла …

Я б пошкодувала, що мої близькі не почули від мене усіх тих добрих слів, які я хотіла сказати. Я рідко говорила слова любові чоловікові і батькам, і це мене турбує.

Тепер я не економлю, особливо на собі. Якщо витрати принесуть в моє життя посмішку і гарний настрій, то чому б і ні!

Щодня я розумію, що саме цей день є унікальним і прекрасний. Поки я живу і дихаю, кожен момент життя є безцінним даром.

Життя не може бути постійною вечіркою, але поки ми тут – ми повинні танцювати!!!

You cannot copy content of this page