01.01. як залучити щастя, успіх і процвітання на весь 2018 рік

Людям давно відомо про силу дзеркальних дат. Саме в ці дні можна залучити бажане, в тому числі щастя і удачу.

Якщо 2017 рік приніс вам багато неприємних сюрпризів, то ви все зможете виправити в 2018 році. Перша дзеркальна дата в новому році нас очікує вже 1 січня, а значить, в цей день ви можете почати життя з чистого аркуша і нарешті знайти бажане. Дзеркальні дати мають особливу енергетику, і завдяки цьому ви зможете залучити в своє життя щастя, успіх і процвітання, а як зробити це правильно, вам розкажуть експерти:

Особливість дати 01.01

Сила дзеркальної дати 01.01 в першу чергу полягає в поєднанні двох одиниць. Це число символізує енергію і лідерство. Люди, народжені 1 січня, впевнені в собі і завжди націлені на результат. Однак експерти-нумерологи стверджують, що у цієї дати є і негативні сторони. Наприклад, в цей день бажано уникати розбіжностей і конфліктів з іншими людьми, так як подібні з’ясування відносин можуть обернутися зовсім не на вашу користь.

Позитивних сторін цього енергетично сильного дня все-таки більше. Ви зможете реалізувати свої плани, приймати відповідальні рішення, не боячись за результат, а найголовніше, будь-які ваші дії будуть приносити вам користь. Крім того, вже 1 січня ви зможете залучити щастя, знайти успіх і зробити перші кроки до процвітання, і тоді в 2018 році ваше життя обов’язково зміниться в кращу сторону.

Як залучити щастя 1 січня 2018 року

Кожна дзеркальна дата в році відрізняється від інших своїми енергетичними властивостями, і головна сила дати 01.01 в одиниці. Завдяки енергетиці цього дня ви зможете отримати все, що захочете.

В першу чергу людині необхідно бути щасливим, тільки в цьому випадку життя набуває сенсу, а кожен прожитий день приносить задоволення. За допомогою простої методики ви зможете знайти щастя вже 1 січня 2018 року. Для цього вам знадобиться всього лише аркуш паперу і ручка. Напишіть все, що ви хотіли б отримати в Новому році, при цьому ваші бажання можуть бути як матеріальними, так і духовними.

Після цього поверніть листок і приберіть його, але не забувайте щодня діставати його і перечитувати свої записи. Одиниця сама направить вашу енергетику на реалізацію ваших бажань, а чим частіше ви будете про них думати, тим швидше отримаєте результат.

Як залучити успіх 01.01

Одиниця – символ лідерства, а кожен лідер – успішна і впевнена в собі людина. Кожному з нас властиво прагнення до успіху. Це бажання стосується як роботи, так і особистого життя. У 2018 року ви зможете стати успішною людиною, якщо вже 1 січня поставите собі цілі і навіть опишете шляхи їх досягнення, а сильна енергетика дня лише допоможе вам в цьому. В цьому випадку вам буде потрібно вже не один, а кілька аркушів паперу.

На кожному з них напишіть, чого ви хочете досягти в 2018 році. Якщо ви хочете кар’єрного росту, то обов’язково вкажіть бажану посаду, так як сенс цього завдання полягає в тому, що ви самі повинні зрозуміти, куди і навіщо ви рухаєтеся.

Після того, як ви визначилися зі своїми цілями, обов’язково опишіть, яким чином ви будете їх досягати. Ваші дії повинні бути реальними і в міру ваших сил, інакше позитивного результату не буде. Завершивши завдання, подумки переконайте себе, що ви дійсно зможете домогтися успіху в житті, а ваші записи – це не просто мрії, а ваше майбутнє.

Як залучити процвітання на початку 2018 року

Для більшості людей процвітання – поняття неоднозначне. Для когось це успіх в кар’єрі і багатство, а для деяких – сімейне благополуччя і насичене особисте життя. Справа в тому, що кожна людина сама вибирає для себе мету, а щоб життя набуло сенсу, її необхідно досягти. Зробити перший крок до бажаного ви зможете з першого дня нового 2018 року.

1 січня, в спокійній обстановці, подумайте про те, в якій сфері вашого життя ви хотіли б досягти процвітання, а потім кілька разів повторіть про себе. Наприклад, якщо в новому році ви хочете поліпшити своє матеріальне становище, скажіть:

Читайте також: З 1 на 2 січня Жителі Землі побачать головний Супермісяць року: що можна і не можна робити

«Я хочу привернути грошове процвітання».

Не обов’язково вашою метою повинні бути саме гроші – таким чином ви можете досягти процвітання в будь-якій сфері вашого життя, замінивши слово «гроші» на інше. Повторіть цю фразу тричі і не забувайте вірити в те, що ви дійсно зможете досягти своєї мети.

У 2018 році у вашому житті все може змінитися, але тільки від вас залежить, чи будуть ці зміни позитивними. Дуже часто саме наші думки і дії є перешкодами на шляху до мети, і не варто витрачати час на їх подолання, адже набагато простіше і швидше позбутися від них.

Джерело.