fbpx

12 способів змінити свою долю: це можливо!

Просіть, і дано буде вам

Молитва
Молитва – це контакт з Богом, який є першопричиною всього. Просіть, і буде вам дано – це відноситься до щирих, сердечних молитв.

Таким чином, завдяки молитвам, наша доля може змінитися в кращу сторону. Ранкові та вечірні молитви благотворно впливають на душевну рівновагу і сприяють духовному зростанню.

Розвиток смирення
Розвиток смирення досягається трьома способами:

Повага батьків, якими б вони не були. У будь-яких батьків можна знайти те, за що їх можна поважати.

• якщо чоловік поважає батька, в його соціальному розвитку зникають всі перешкоди, він стає справжнім чоловіком, знаходячи чоловічі якості;

• якщо жінка поважає батька, вона отримує гарного чоловіка;

• якщо чоловік поважає свою матір, він отримує хорошу дружину;

Читайте також: Молитва до святої Марти про здійснення бажання

• якщо жінка поважає матір, вона стає повноцінною жінкою і отримує можливість розвиватися в соціумі.

Вивчення Писань, спілкування з духовними наставниками. Якщо немає можливості вживу спілкуватися з духівником, можна просто читати духовну літературу по його благословенню.

Практика здорових звичок і регуляція свого життя
Так само як дотримання режиму дня, правильне своєчасне харчування, підтримання тіла і розуму в оптимальному стані. Робити потрібно те, що сприятливо, корисно, а це не завжди те, що хочеться робити. Іншими словами, ми повинні керуватися розумомі не йти на поводу нерозумних бажань, які призводять до проблем. А для цього потрібно вивчити і зрозуміти, що розумно (корисно, сприятливо) і що нерозумно.

Спілкування з мудрими людьми і відвідування богослужінь
Дуже сприятливо для зміни долі спілкування з мудрими людьми, а також обов’язково відвідування недільних богослужінь і причастя.

Контакт з сприятливими предметами:
• рослини або ароматичні масла (базилік, ладан, м’ята, троянди, сандал, шафран та інші);
• дорогоцінні камені, але тільки за умови правильного використання.

Безкорисливість
Потрібно розвивати безкорисливість, жeртвувати нужденним (їжу, одяг, іншу підтримку). Це означає також нічого не приймати від інших, якщо не відчуваєте в цьому потреби.

Можна приймати подарунки, але не прив’язуватися до цього. Розвиток безкорисливості дуже сильно змінює долю людини.

Освячена вода і їжа
Освячена вода (сприятливо пити на голодний шлунок, бризкати на голову і т.д)
Потрібно їсти освячену їжу і годувати нею членів своєї сім’ї. Також сприятливо пригощати освяченої їжею гостей.

Відмова від несприятливих речей (алкоголю, куріння і т. п.)
Для зміни долі необхідно відмовитися від несприятливих речей, в тому числі шкідливих звичок, наприклад від вживання алкоголю, куріння і т. д.

Ця відмова має відбуватися як результат розуміння, а не шляхом примусу себе. Відмовитися від чогось поганого можна легко, якщо знайти цьому гідну заміну, зайнятися чимось корисним, сприятливим.

Піст і аскези
Необхідні для поліпшення долі піст і аскези, спрямовані на приборкання почуттів. У день посту рекомендується зайняти себе роздумами про Бога, читанням духовної літератури, молитвами та  іншою сприятливою ​​духовною діяльністю.

Прощення, покаяння, відмова від поганих рис характеру
Сприятлива відмова від поганих вчинків і поганих рис характеру, покаяння і всепрощення. Потрібно просити вибачення і прощати всіх.

Вівтар в будинку, відвідування святих місць
Необхідно зробити вівтар в квартирі, на якому розмістити ікону. Ікони в будинку – дають силу і захист. Також дуже сприятливим для зміни долі є відвідування святих місць. Земля зі святих місць – сприятлива, коли знаходиться в будинку.

Спільні молитви, пожeртви
Для зміни долі сприятливі спільні молитви і пожeртви. Коли людина бере участь в такому заході, це очищає його свідомість і зміцнює розум.

Автор – Ольга Руді

You cannot copy content of this page