15-річна подруга нашої доньки закохалася в мого чоловіка. А днями до нього на роботу прийшла, зухвало одягнена, розфарбована, підбігла до нього, поцілувала і голосно запитала: – Любий, куди поїдемо, до тебе чи до мене?

Моєму шлюбу уже 16 років. Моємо з чоловіком 15-річну дочку. Є у нас сусіди-друзі, з якими ми товаришуємо усі ці роки: живемо в одному під’їзді, дівчатка вчаться в одному класі і дружать з дитинства. Щорічно разом їздимо на відпочинок, свята і вилазки на природу – все компанією. Жили ми дружно, ніколи навіть приводів для сварок у нас не було.

І тут я помітила, що моя дочка уникає своєї подружки Маринки. Це було досить дивно, адже вони з самого дитинства скрізь і завжди разом були, а тут така поведінка. Я навіть подумала. що дівчата посварились чи може щось неподілили.

Вирішила я відверто поговорити з донькою, вік такий ще складний, підлітковий. І тут з’ясувалася велика проблема – Марина закохалася в нашого тата, а Аня не знала, як на це реагувати.

Я спочатку не дуже хвилювалася з цього приводу – майже всі дівчатка в підлітковому віці закохуються в старших чоловіків, але це швидко минає. Але у Марини ніби дах знесло. Вона переслідує мого чоловіка – постійно йому телефонує, надсилає повідомлення з зізнаннями, підстерігає його.

А нещодавно, коли він з колегами вийшов з роботи і прямував до своєї машини, вона, зухвало одягнена, розфарбована, підбігла до нього, поцілувала в щоку і голосно запитала: – Любий, куди поїдемо, до тебе чи до мене?

Уявляєте? Чоловік в шоці посадив її в машину і відвіз до нас додому. Ми з нею пробували поговорити, але у Марини почалася істерика, вона кричала, що він все одно буде її і вона просто так не відступить. І утікла. Я пробувала поговорити з її мамою, але та не повірила – як це її янголятко, її відмінниця, розумниця, красуня Мариночка, за якою бігає півшколи, могла закохатися в 36 річного мужика, та й ще в батька своєї подруги!

Не повірила, що та фарбується і курить, пристає і пропонує себе. Мама Марини типу образилася і тепер не хоче спілкуватися. Їх тато нічого не знає, швидше за все. Це й на краще, а то він такий запальний, усім дістанеться!

У нас тепер велика проблема. Марина і далі переслідує чоловіка, він сильно нервується, адже вона неповнолітня, розмови вже різні пішли серед сусідів, ще звинуватять у розбещенні – потім не відмиєшся.

Читайте також: Чоловік поїхав у відрядження, ледь видихнула. Через годину відкриваються двері. Ну все як у анекдоті вийшло

Радилися зі знайомим психологом – каже, переїжджайте, щоб вона його не бачила, скоро забуде. Але ми все життя облаштовували собі квартиру, скільки років виплачували її, нам район дуже підходить! Чому тепер через чужу дівчинку повинні її кидати? І роботу чоловік повинен втрачати, чи що?! Що робити? Ніяк не збагну.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!