15 травня – Міжнародний день сім’ї.

Сім’я — основний, найважливіший інститут суспільства, яка видозмінюється і розвивається разом з навколишнім світом. Це перша сходинка соціалізації людини, яка по своєму реагує і відповідає на вимоги часу і суспільні потреби, бере участь у їх формуванні.

Родина — це основний елемент суспільства, завжди була і залишається сховищем людських цінностей, традицій, культури, історичної спадкоємності поколінь, основним чинником стабільності та розвитку суспільства. Будь-яка держава світу розвивається і міцніє завдяки родині, за рахунок неї росте і добробут народу.

Судити про розвиток країни в усі часи можна було по положенню в суспільстві сім’ї, по відношенню до неї держави. Життя кожної людини починається в сім’ї, в ній проходить формування особистості та громадянина суспільства.

Сім’я — джерело поваги та любові, прихильності та солідарності, того, на чому будується цивілізоване суспільство, суспільство без якого не може існувати людина. Забезпечити добробут сім’ї — завдання кожної держави, по ньому судять про прогрес і розвиток країни в цілому.

Читайте також: Сьогодні День ангела Романа і Давида. Короткі привітання

День сім’ї дає нам привід ще раз подумати про важливість сім’ї та проявити увагу до близьких людей. Без них життя кожного з нас було б безрадісне і порожнє. За рідкісним винятком, сім’я необхідна кожній людині. Важливо, щоб сім’я була міцна, адже основним її призначенням є народження і виховання дітей. У ній дитина відкриває для себе секрети спілкування, вчиться любити та піклуватися про близьких. Сім’я — основний інструмент, через який передається мудрість і знання від одного покоління іншому. Джерело