fbpx

3 знака Зодіаку, яким найчастіше зраджують

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Водолій відомий тим, що він холодний і нечутливий. Хоча Водолії і непогані люди в глибині душі, вони використовують свою холодність як захисний механізм, щоб уникнути передчасної близькості.

У партнера Водолія може виникнути проблема з почуттям близькості і він може вирішити, що Водолію наплювати на нього. І, оскільки Водолій часто зайнятий зміною світу, його партнер може відчувати себе самотнім. У такому стані він почне шукати зв’язок, увагу і прихильність від когось на стороні.

Рак (21 червня – 22 липня)

Через своє емоційне розташування, частих перепадів настрою і егоїзму Рак може штовхнути свого партнера до зради. Він люблячий і турботливий, але часто дозволяє собі поводитися з партнером нешанобливо, що може спонукати його обраницю на пошуки людини, яка не настільки відвертий і різкий у висловлюваннях.

Крім того, оскільки Рак керується емоціями, він може стати досить привязаним, що може відштовхувати від нього людей.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Діва володіє методичним поглядом на життя і часто настільки захоплена деталями, що може забути приділити увагу своєму партнерові. Вона також страждає від почуття крайньої незахищеності і насилу приймає, що вона прекрасна і гідна любові. Її незахищеність спочатку може залучити більш сильного обранця, який, надалі, може відправитися на пошуки більш уважного і впевненого в собі партнера.

Читайте також: Притча для тих, кому важко пробачати

Джерело.

You cannot copy content of this page