fbpx

4 найвірніших знаки Зодіаку серед чоловіків

Дізнатися заздалегідь, наскільки вірним буде обранець, практично неможливо. Навіть психологи нерідко помиляються в цьому питанні. Але астрологи впевнені, що зрадника можна визначити по одному тільки знаку Зодіаку. Фахівці склали свій рейтинг найвірніших чоловіків на підставі положення Сонця в момент народження.

Третє місце ділять Діви і Скорпіони.

З першими все зрозуміло: чоловіки-Діви дуже охайні і вибагливі у виборі партнера. Для них характерні випадкові зв’язки і адюльтери. Навіть після розриву відносин вони не прагнуть закрутити новий роман.

Скорпіони, навпаки, мають величезний sекsуальний апетит. Але після укладення шлюбного союзу вони не бачать сенсу зраджувати другій половині, оскільки довіра для них має велике значення. Поки задоволені iнтимні потреби Скорпіона, його партнерці нема про що хвилюватися.

Як не дивно, слідом йдуть чоловіки-Леви. Незважаючи на пристрасть і бурхливий темперамент, саме вони відрізняються моногамією. Типовий представник цього знака може довго перебувати в пошуку обраниці. Але тій жінці, якій пощастить пов’язати з ним життя, він точно не буде зраджувати.

Перше місце в цьому рейтингу дістається прагматичним Козерогам.

Маючи складний характер, вони схильні до замкнутості і при будь-яких складнощах в сім’ї йдуть з головою в роботу. Представники цього знака просто не бачать сенсу в швидкоплинних захоплення. До вибору партнера вони підходять дуже відповідально і дуже поважають свій вибір, щоб заводити таємний роман на стороні.

Дивно, але в цей рейтинг не ввійшли «домашні» знаки Зодіаку – Телець і Рак. Чоловік-Телець не схильний до любовних інтрижкам, але жінці, яка буде його активно домагатися, він не відмовить. Тихі чоловіки-Раки теж нерідко заводять коханок. Типовий представник цього знака буде шукати емоції, яких йому не вистачає в сімейному житті.

Читайте також: 5 найбільш підлих знаків Зодіаку

Джерело.

You cannot copy content of this page