fbpx

4 важливі справи, які потрібно зробити у листопаді аби приманити удачу

Листопад – час змін як внутрішніх, так і зовнішніх. Кожен з нас може стати щасливішим, якщо слідуватиме рекомендаціям експертів.

Допомога близьким

Всесвіт хоче, щоб у листопаді ми не просто не робили поганих вчинків, а, навпаки, допомагали своїм близьким та друзям. Це дуже важливо для тих, хто дуже хоче очистити свою карму. Це буде вкрай корисним не лише у листопаді, а й у довгостроковій перспективі. Добрі справи ніколи не бувають зайвими.

Спілкування з успішними людьми

Зірки і планети зараз у такому положенні, при якому бажано якнайчастіше спілкуватися з тими, хто успішніший, розумніший за вас. Якщо ви спілкуватиметеся з людьми вашого рівня або рівнем нижче, то не зможете стати успішнішим і мати мотивацію. Справа в тому, що розумні та успішні люди, які багато чого досягли, не стануть вам говорити, що ви чогось не можете. Ви і самі, дивлячись на них, можете впевнено сказати, що майбутнє у ваших власних руках.

Намагайтеся у листопаді уникати спілкування з тими, хто завжди чимось незадоволений або сповнений зневіри, сумнівів. Якщо успішних людей у ​​вашому оточенні поки немає, спробуйте подивитися документальні фільми про великих бізнесменів та видатних особистостей у галузі науки та мистецтва. Надихайтеся ними.

Духовні практики

Молитви, медитації, афірмації та інші духовні практики у листопаді будуть чудовим способом залучити успіх у своє життя. Спілкування з вищими силами допоможе налаштуватися на потрібний лад.

Нічні світила в цьому плані теж будуть вкрай корисними, особливо з 5 листопада, коли Венера перейде до Козерога. Не бійтеся шукати відповіді на запитання, які вас хвилюють. Ціль цього місяця – духовне зростання.

Перетворення свого житла

Великий успіх чекає в листопаді тих, у кого вдома чисто і прибрано, скрізь порядок. Це універсальне правило залучення щастя та гармонії. Перетворити житло можна інакше – наприклад, зробити перестановку меблів за правилами фен-шуй.

Також дуже корисно придбати чи зробити руками такі талісмани, як музика вітру чи ловець снів. У листопаді 2021 року подібне перетворення будинку піде вам на користь у будь-якій сфері життя.

You cannot copy content of this page