4 знаки Зодіаку, яким зірки пророкують успіх у січні 2018 року

Серед усіх знаків Зодіаку є справжні везунчики, яким зірки пророкують успіх у цьому місяці.

Козероги

Січень – значимий місяць для Козерогів. Представники цього знака будуть сповнені сил і рішучості досягти своїх цілей. Потужну підтримку їм надасть планета-покровитель. Енергія Сатурна допоможе реалізувати мрії та ідеї, які давно не дають спокою. Період дуже сприятливий для внутрішнього і зовнішнього перетворення. Посилиться дисципліна, тому без особливих труднощів зможуть скинути зайву вагу і позбутися від нездорових звичок.

Що стосується кар’єри, то на цьому місці роботи Козероги проявлять себе як незамінні співробітники. Покращаться відносини з колегами і начальством. Прихильністю керівництва сміливо можна користуватися для збільшення заробітної плати або підвищення.

Скорпіони

Удача не покидає Скорпіонів. Тривалий період везіння їм забезпечив Юпітер, який увійшов в однойменне сузір’я ще в жовтні 2017. У січні підтримку представникам цього знаку надає ще і Марс. Енергія червоної планети посилює активність Скорпіонів, мотивує їх і допомагає долати перешкоди. Саме в січні потрібно «брати бика за роги», поки планетарні аспекти дають можливість обійти конкурентів без особливих зусиль.

Везіння чекає Скорпіонів і в любовній сфері. Можливі цікаві знайомства, спільні поїздки і нові враження. Самотніх представників цього знака чекають позитивні зміни в особистому житті. Роман, що почався в січні, обіцяє стати яскравою і незабутньою любовною пригодою.

Раки

Раків буде супроводжувати удача у великих справах і в дрібницях. У перших числах січня буде повний місяць в однойменному знаку Зодіака. Такий початок року можна вважати дуже сприятливим для представників водної стихії. У другій половині місяця Раки відчують підтримку Білого Місяця, який загострить інтуїцію і створить умови для самореалізації.

Січень принесе позитивні зміни в ділову і любовну сфери життя. Плідна співпраця позитивно позначиться на фінансах і відкриє нові перспективи. В особистому житті намітяться значні зміни. Нові відносини отримають стрімкий розвиток аж до пропозиції руки і серця. Сімейне життя забарвиться в яскраві тони, посилиться емоційна прив’язаність і потяг між партнерами.

Леви

Січень подарує Левам можливості для кар’єрного зростання. Їм вдасться розташувати навіть людей, які неохоче йдуть на контакт. Вдало вирішаться питання, пов’язані з нерухомістю. Не виключено, що Леви намітять переїзд на найближчий місяць.

31 січня відбулося місячне затемнення в однойменному знаку Зодіака. Для представників вогняної стихії це значуща подія. Небесне явище вплине на відносини з близькою людиною. Щоб зміни носили виключно позитивний характер, Левам потрібно проявити більше уваги і турботи до другої половинки.

Джерело.