49-річна Рита, аби повернути молодого коханого, вміло його обдурила. Правда відкрилася Сергію набагато пізніше, але повернути сім’ю було вже неможливо

В однієї моєї подруги є брат. Його звуть Сергій. З дитинства їх вся сім’я жила в далекому селі, після, подруга і брат переїхали в місто вчитися. Паралельно з навчанням Сергій намагався підробити. Десь був вантажником, десь каву на ринку продавав, десь займався підсобними роботами. Перебивався дрібними підробітками. Так от якось запропонували Сергію попрацювати поблизу столиці. А саме, будувати приватні будинки. Платити зобов’язалися досить пристойні гроші.

Сєрьога погодився, кинув технікум і переїхав ближче до столиці. Тут Сергій довго не став працювати. Подивившись всю специфіку роботи і підточивши вміння, він вирішив працювати сам на себе, займаючись все тими ж будинками. Дівчини спочатку у хлопця не було, однак, через рік роботи, з ним познайомилася досить доросла жінка з двома дітьми. Її звали Рита і було їй 43 роки. Сергію ж було всього 24. Однак, пару ця різниця не бентежила.

Відносини розвивалися, пара стала жити разом. Але Сергій був не проти інтриг на стороні. Рита ж не перешкоджала такій поведінці. Ось так вони і жили 6 років. І ось в одну мить він зустрів несподівано дуже привабливу дівчину 23 років з ім’ям Валерія. У порівнянні з Ритою, Лєра була просто фантастично красивою. Рита виглядала добре для жінки майже 50 років, але молода дівчина звичайно ж виглядає краще.

Сергій став розриватися на два фронти. Рита дуже добре знала про нові відносини Сергія. Через деякий час Рита погодилася відпустити Сергія (колишня пара залишилася лише друзями) і не перешкоджати його відносинам з Лєрой. Хлопець до цього часу побудував для себе свій власний будинок і переїхав туди жити разом з молодою коханою. Пара була дуже щаслива.

В один момент кохана повідомила Сергію, що у них буде дитина. Хлопець зрадів і розповів про це своїй подрузі Риті. Жінка попросила Сергія заїхати до неї, так як хотіла б розповісти йому деяку важливу інформацію. Коли Сергій приїхав, Рита сказала йому про те, що його дитина не від нього, а від приятеля. При цьому Рита відкрила комп’ютер, де в соціальних мережах показала, хто цей приятель. Ця інформація розлютила хлопця.

Сергій повірив Риті, після чого вигнав Лєру з дому. Дівчина не розуміла в чому справа, але Сергій нічого не пояснював їй. На цьому історія закінчилася. Хлопець знову повернувся до Рити. Лєра ж благополучно народила хлопчика, якого назвала на честь своєї єдиної любові – Сергієм.

Правда відкрилася Сергію набагато пізніше, але побудувати сім’ю з Лєрой було вже неможливо.

Фото ілюстративне з вільних джерел