fbpx

5 магічних образів красуні Тіни Кароль в новому турі (фото)

Розумниця і красуня українського шоу-бізу вирушила у Всеукраїнський тур в підтримку нового альбому Інтонації .

І зачарувала не тільки новими чуттєвим виконанням, але і динамічною шоу-програмою, від якої глядачі просто очей не могли відірвати дві з половиною години, передає STORINKA . Як і від стильних образів Тіни.

Всеукраїнський тур Тіни Кароль “Інтонації” стартував у Кам’янець-Подільській Фортеці (там же був красивий салют на честь першого шоу!), після чого співачка дала сольні концерти в Чернівцях та Житомирі.

Сама Тіна визнається:

– Кожна пісня – це інтонації моєї душі.  Це одкровення мого жіночого Я. Впевнена, що кожен почує моїх нових піснях свої інтонації.

До вибору сценічних образів команда Тіни підійшла з особливим пієтетом.

Читайте також:У мережі з’явився рідкісний знімок Алли Пугачової з сім’єю

Образ №1: Мавка in red

Нагадує сучасну Мавку-спокусницю. Яскраво-червоні губи і заворожуючий погляд  – ідеальні акорди цього яскравого look-а. Обережно, про таку жінку можна обпектися одним тільки поглядом!

Образ №2: Звaблива-шпажистка

Зі шпагою, в червоній облягає спідниці, високих червоних ботфортах на тонкій шпильці і білосніжній сорочці з рукавами-буфами артистка виглядає мега, р-р-р-р…

Образ №3: Блискучий Кристал

Під час виконання однієї з пісень цей блискучий у всіх сенсах образ доповнювався прозорим шовковим палантіном… Але краще один раз побачити, ніж сто разів прочитати!

Образ №4: Гламурна мексиканка

Виявляється, традиційний латиноамериканський одяг в дизайнерських руках може перетворюватися на справжній витвір мистецтва!

Образ №5: Русалка в мозаїці

Сукня в цьому стилі з розкльошеними рукавами виглядає дуже ефектно завдяки контрастному мозаїчно-вітражному принту. Не дівчина, а витвір мистецтва!

Всеукраїнський тур Тіни Кароль стане наймасштабнішим в історії співачки. Артистка виступить у 35 містах України, давши 55 концертів.

You cannot copy content of this page