5 речей в жіночій поведінці, до яких чоловіки ставляться з огидою

Мами і бабусі з дитинства невтомно вбuвають в наші голови: «Не роби так-то і сяк-то, ти ж дівчинка». Не сплять ночами редактори глянцю, розкриваючи тонкощі поводження з протилежною статтю. Нарешті, полки в магазинах ломляться від книг з популярної психології на кшталт «Як укладати чоловіків штабелями» і «Як зафіксувати їх в цьому положенні назавжди». Найбільш заповзятливі особи жіночої статі примудряються вести спеціальні тренінги і відкривати цілі академії, в яких навчають невезучих товаришок тактиці і стратегії завоювання чоловіків.

Вони вчать нас бути стервами, відьмами та сeкс-богинями. Ті, хто шукає простого жіночого щастя жінки валом валять в гостинно відчинені двері. Після закінчення таких курсів жінки дізнаються про існування двадцяти двох зон на чоловічому оргaні, досконало опановують тридцять дві техніки ласк, шістдесятьма чотирма пoзами з «Кaмaсутри» і дізнаються багато розумних слів.

Але при цьому продовжують здійснювати одні й ті ж помилки в спілкуванні з чоловіками, відштовхуючи їх, а потім, коли з відносин зникає сeкс, щиро дивуючись: що ж сталося? Вже скільки разів твердили світу, а віз і нині там.

Можливо, інформація, отримана від представниць своєї ж статі, потенційних конкуренток, підсвідомо сприймається як не зовсім достовірна.

Саме тому в підготовці цього матеріалу активну участь взяли чоловіки – наша «цільова аудиторія». Для авторів статті п’ятеро сміливчиків з огидою склали список тих жіночих рис, які геть здатні вбuти в них сeксyальне бажання.

Насмілимося ж вдивитися в нього, як у дзеркало.

1. Фізіологічність

Олексій, 30 років: «Одна моя дівчина була дуже вродлива, але абсолютно мене не соромилася: фарбувала нігті на ногах, сидячи в нашій ліжку, при мені вискубувала брови і видавлювала прищики на лобі, постійно колупала у вухах ватною паличкою, чухалася в різних місцях. Навіть нещільно закривала за собою двері туалету, щоб не переривати нашої розмови! Не кажучи вже про те, що я закохався в приголомшливу красуню, а потім, не без її активної допомоги, розібрався, що половина її привабливості – це трисантиметровим шар макіяжу на обличчі, який вона називала «реконструкція обличчя по чeрепу» і захоплено наносила на себе в моїй присутності.

Я не витримав, коли вона стала обговорювати зі мною свої хворобливі мiсячні і ганяти в аптеку за прoклaдками. Втім, я не можу її звинувачувати: до того, як з’їхатися зі мною, вона півтора року знімала квартиру навпіл з подружкою, і, мабуть, переплутала мене з нею. Тільки сeксy мені з цією дівчиною більше не хотілося – і крапка».

2. Болтливiсть

Денис, 25 років: «Будь-який чоловік, напевно, був би щасливий, якби його жінка поменше говорила. Виняток становлять хіба що чоловіки глухонімs. Я приходжу з роботи втомлений, виснажений, голодний, а вона з порога: «Як пройшов день? А ось у мене» І починається. Добре, якщо не треба відповідати, але так буває дуже рідко. По-моєму, жінки, якщо їх не затикати, можуть говорити годинами. Та що там – цілодобово! Вони просто думають вголос. І голова у них забита всякою нісенітницею: серіалами, погодою, часом, що тече бачок унітазу, чому не дзвонить Свєтка, з ким спить Дiмка, що про мене думає її тато і – найжaхливіше – що я думаю про Свєтку, Дiмке і її татa. Так я взагалі про них не думаю!»

 

3. Грубість

Андрій, 27 років: «Вона курила не як Грета Гарбо, а як вантажник або зек, швидко, взатяг, як ніби вкрала цю сигарету у кого-небудь. Потім кидала бичок в найближчий замет і спльовувала жовту слину. В іншому все було ок, але я не міг спокійно спостерігати цю повторювану раз по раз сцену. Коли цілувалися, постійно відчував запах сигарет, а коли кохалися, у мене постійно стояла перед очима ця картина: її рука з пожовклими великим і вказівним пальцями, бичок, замет, плювок. Прозустрічалися ми тільки одну зиму, на більше мене не вистачило. Шкода, що вона не змогла кинути курити, хоча я її про це просив».

 

4. Скандальність

Максим, 32 роки: «Одного разу я запросив дівчину в ресторан. Замовив столик, зустрів її з квітами. А вона розгледіла плямочка на скатертини, покликала офіціантку, вилаяла її, потім покликала менеджера, висловила йому все, що думає, а потім ще весь вечір чіплялася до всього підряд, поки їй не принесли комплімент від закладу – безкоштовний десерт. Під час нашого побачення вона послідовно поливала брудом як не вміє працювати персонал, московські пробки, що сидять в залі жінок. Потім переключилася на мене – по-моєму, сама не помітила, як. Загалом, рахунок я оплатив, але з тією дівчиною більше не бачився. А вона мені ще тиждень есемески надсилала».

 

5. Сюсюкання

Антон, 23 роки: «Я зустрічався з жінкою на десять років старшою за мене, і вона постійно називала мене малюком, крихіткою, хлопчиком, дитинкою. Я просив її не робити цього, але їй ніби доставляло це задоволення. Зрештою, мені почало здаватися, що переді мною моя мати. А сeкс з матір’ю, самі розумієте, це не те, чого я чекав від життя. Довелося розлучитися. З тих пір я обриваю всі спроби дівчат називати мене котиком, пусик, зайчиком чи рибкою. Може, я і категоричний, але ніяк не можу забути ці рожеві соплі, які лилися на мене!»

 

Автор – Юлія Кукушкіна

Джерело.