5 знаків Зодіаку, які не можуть забути минуле кохання

Овен

Людина, що належить до цього знаку Зодіаку, любить бути закоханою. Овен просто не може перестати думати про добрі моменти, проведені зі своїм колишнім коханням та почуттями, які він відчував.

Але це лише половина лиха. Друга половина полягає в тому, що Овни не зазнають поразок. А розлучення — це завжди поразка, порушення планів та мрій.

Скорпіон

Скорпіони – розкриваються у стосунках з позитивного боку, але після розриву може вийти назовні та їхня неприваблива частина.

Вони ревниві, підозрілі й навіть одержимі своїм колишнім партнером. Іноді їм справді складно впоратися з тим, що відбувається всередині.

Лев

Представники цього знаку асоціюються із хоробрістю, силою, енергією. Можна подумати, що у них достатньо волі для того, щоб відпустити минулі стосунки, але не так просто. Леви емоційні та владолюбні.

Вони чіпляються за почуття прихильності, а також не хочуть втрачати те, що, на їхню думку, цілком належить їм. Розлучення стає шоком, навіть якщо ініціатива виходила від самих Львів.

Телець

Відомо, що Тельці вибіркові, стабільні та вперті. Коли Телець відкриває комусь своє серце, він очікує на повну віддачу. Для них відносини – це довіра та розуміння.

Можливо, в союзі все погано, але навіть у цьому випадку Тельцям важко рухатися далі і забути колишнього партнера — вмикається їхня сентиментальна сторона. Часом Тельці поводяться і як власники, не розуміючи, що партнер має право на вільний вибір.

Рак

Часто Раки не сумніваються, коли йдеться про складний життєвий вибір. І розлучення — один із таких виборів. Після розриву їх як захльостують емоції, а й у пам’яті з’являються приємні картини.

До цього додається і сумнів представників знаку у тому, чи було зроблено все можливе для того, щоб стосунки збереглися. Одужання для Раків – річ повільна.