fbpx

6 фізичних рис жінок, які моментально привертають увагу чоловіків

У чому криється привабливість жінок, перш за все фізична? Бо, незважаючи на те, що головне – це душа, первинно ми все ж оцінюємо зовнішність людини.

Отже, представляємо Вашій увазі 6 фізичних рис жінок, які моментально привертають чоловіків і приковують до себе увагу.

1. Широке співвідношення талії і стегoн

Чоловікам дуже подобається, коли у жінки тонка талія і широкі стегна. Співвідношення 7:10. Стeгна – показник здатності жінки виносити і нaродити дитину, а тонка талія – ​​показник жіночності.

Читайте також:Все дістало? 10 ПОРАД ЯК ЗАСПОКОЇТИ НЕРВИ

2. Високий голос

Високий жіночий голос сприймається чоловіками як більш привабливий. Високий голос означає молодість і крихке, мініатюрне, жіночне тіло.

3. Гарне волосся

Блискуче і здорове волосся несе на собі левову частку жіночої привабливості. Це – показник здоров’я.

4. Посмішка

Чоловікам подобається, коли жінка посміхається. Чим біліші у неї зуби при цьому, тим краще. Цікаво зауважити, що жінки, навпаки, вважають за краще, коли чоловік зберігає серйозність.

5. Менше косметики

Чоловіки також прагнуть, щоб жінки використовували мінімум косметики. Природність – ось що вони цінують!

6. Червоний колір в одязі

Червоний колір підсилює жіночу привабливість для чоловіків. До речі, у деяких приматів привабливість заснована на цьому ж факторі.

Що ж, підіб’ємо підсумок. В очах чоловіка вся привабливість протилежної статі полягає в двох головних речах. Жінка повинна бути жіночною і здоровою, про що свідчать 6 ознак, перерахованих вище. Так що, якщо у Вас тонка талія, високий голос, довге блискуче волосся, червоне плаття і натуральний рум’янець на щоках, жоден справжній чоловік не встоїть перед Вами!

Джерело

You cannot copy content of this page