fbpx

Все дістало? 10 порад як заспокоїти нерви

Стрес може вас спіткати будь-коли. На роботі чи вдома, за кілька днів може здатися, що ви вже на межі. Що ж робити?

1. Розбризкайте заспокійливу суміш ефірних олій. Є така приказка: “Приділіть час, щоб зупинитися і вдихнути троянди”. Та чи знали ви, що ефірна олія з троянд ще сильніше сприяє розслабленню, ніж лавандова олія? Дифузування суміші трояндової, лимонної та лавандової олій допоможе відпочити, підніме настрій і зробить наповнить ваш будинок чудовим запахом.

2. Ви завжди можете приготувати собі філіжанку запашної кави чи трав’яного чаю, почитати цікаву пресу і замовити собі круасанів.

3. Увімкніть заспокійливу музику. Не важливо, який саме жанр допоможе знайти вам власний дзен. Просто підберіть собі улюблену. Слухайте її щодня по 30-40 хвилин – це допоможе очистити розум та розслабить тіло.

Читайте також:Кілька важливих порад, які допоможуть вам упоратися зі стрeсом від повернення на роботу після відпустки

4. Читайте! Відкладіть свій комп’ютер, планшет або мобільний телефон і візьміть до рук паперову книгу. Ґаджети напружують, і перебування перед екраном цілодобово не є доброю ознакою, якщо ваш мозок постійно перемикається з додатка на додаток або прокручує по десять фотографій одночасно. Читання потребує фокусу і терпіння і допомагає вашому розуму зосередитись, коли він аж не знає, на чому сфокусуватися.

5. Малюйте! Звучить дивно, але не тільки діти можуть використовувати розмальовки. Окрім того, уже зовсім скоро, другого серпня, відзначатимуть Національний день розмальовки! Мандруючи контурами картинок, забудете про нагальні труднощі й поганий настрій. Або ж, може, маєте хист до малювання. Це теж допоможе з користю провести час і розвантажить голову.

6. Підіть на пробіжку. Фізична активність, свіже повітря точно підуть на користь.

7. Займіться готуванням їжі чи випіканням печива. Ви поринете в цей процес із головою і потішите себе чимось смачненьким!

8. Ця порада не для всіх, але, якщо у ви ладнаєте з хенд-мейдом, то ви знаєте, що робити.

9. Проведіть більше часу із сім’єю. У колі рідних забуваються усі турботи.

10. Побудьте на самоті. Інколи, коли нема бажання бачити натовп людей та шум міста, просто побудьте вдома, приділіть час собі (домашнім улюбленцям, якщо такі є).

Життя мінливе, ми, люди, ні від чого не застраховані. Почасти треба трохи простіше ставитися до життя і його вибриків. Усе минає. Шукайте і бережіть ту радість, яку дарують близькі люди та й саме життя.

Джерело

You cannot copy content of this page