fbpx

6 годин в руках стилістів і купа критики: Олег Винник змінив імідж. Вовчиці не задоволені

Відомий український співак Олег Винник шoкyвав шанувальниць зміною іміджу. На своїй сторінці в Instagram 45-річний артист показав фото зі зйомок нового кліпу, на яку пісню – артист тримає в таємниці.

“Артисти повинні “перевтілюватися”. В першу чергу, це цікаво – подивитися на себе в іншому амплуа. До кожного нового образу, який мені пропонують стилісти, я ставлюся з самоіронією. Більше того, вважаю, що в моїй творчості повинен бути присутній гумор”, – заявив співак.

На знімках він постав з довгим хвилястим волоссям і в незвичайному костюмі іспанського кабальєро.

Читайте також: Лежала я в лікapні, а поряд Свєта, негарна така, з великим животом. І чоловік до неї приходив негарний – рудий весь. Так от, всім би таких чоловіків 

“6 годин в руках стилістів – і новий образ готовий!”, – підписав фото співак.

Думки прихильниць розділилися: одні вважають, що такий образ Виннику зовсім не йде, і тільки псує його зовнішній вигляд, інші ж зізналися, що здалися б такому пірату в полон.

“Стилісти кoшмaр! Зіпсували нашого красеня!”, “Ахахах схожий на брудного пірата з команди капітана Барбоси”, “Такий гарний чоловік, а зробили що попало”, “Ох цей погляд! А образ цікавий, вам йде”, “До такого пірата хочеться в полон”, “Ух ти! Несподівано, але дуже стильно! Мaгія”, – писали юзери.

You cannot copy content of this page