fbpx

6 причин, чому чоловікам важко з чесними жінками

Ось 6 причин, через які чесні жінки не підходять для більшості чоловіків:

1. Вона не боїться говорити правду, і правда ранить. Багато людей завжди будуть намагатися ухилятися від істини, коли це їм незручно. Замість того, щоб стояти обличчям до обличчя з істиною, вони будуть відхилятися і уникати цього будь-якого ціною. Однак не уникнути правди, коли справа доходить до знайомства з чесною жінкою. Чоловік змушений протистояти важким обставинам, й іноді це може бути занадто для нього.

2. Вона не шукає короткочасних кидків або ігор. Чесна жінка не хоче грати. Вона знає, чого хоче від кохання і життя. Вона не хоче ніяких безглуздих ігор з хлопцем. Їй потрібні стабільні і тривалі стосунки, які служать основою її майбутнього.

3. Вона ставить запитання, на які важко відповісти. Так звичайно. Чесна жінка завжди вимагає чесності від тих, хто поруч. Чесні відповіді завжди важко дати. Її питання можуть бути занадто реальними або занадто важкими для більшості чоловіків, щоб впоратися з ними. Тому вони ухиляються від проблеми. Тільки найсильніші і сміливі можуть йти в ногу з її чесністю.

4. Вона дуже налаштована з приводу своїх бажань і очікувань від цих відносин. Вона знає, чого хоче, і вона чесна. У неї є власні очікування від чоловіків, і багато чоловіків ухилятися від проблем зі страху за те, що не виправдали очікувань.

5. Вона каже, коли бачить, що щось не так. Вона не здатна вкусити язик, коли ситуація вимагає цього. Вона усвідомлює себе і визнає свої недоліки. Незважаючи на те, що вона вказує на недоліки інших, вона також вказує на свої недоліки. Вона досить чесна, щоб визнати свої недоліки, і вона також готова виправляти свої недоліки.

6. Вона занадто реальна для більшості чоловіків. Більшість чоловіків схильні ідеалізувати своїх жінок. Вони намагаються побачити в своїх умах кращі варіанти своїх подруг, а потім вони схильні розчаровуватися в реаліях свого становища.

Читайте також: Названо найнедоступнішу жінку за знаком Зодіаку

Джерело.

You cannot copy content of this page